10 yıllık hasret bitti! Er çifti, tüp bebek  sayesinde çocuk sahibi oldu Konhaber Reklam

10 yıllık hasret bitti! Er çifti, tüp bebek sayesinde çocuk sahibi oldu

konhaber.com
15.01.2019 22:45
Konya’da yaşayan Serkan ve Naile Er çifti 10 yıllık evlilerdi ve tek hayalleri bir çocuk sahibi olmaktı, o hasreti sona erdi. İlk tüp bebek tedavisi sonucunda Anne Naile Er hamile kaldı. Aile, 9 ay sonra kızları Fatma Mihra’yı kucaklamanın mutluluğunu yaşadı.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Serkan ve Naile Er çifti, çocuk sahibi olmak için Novafertil Tüp Bebek Merkezi'nin yolunu tuttu. Op. Dr. Ali Sami Gürbüz’ün ilk uygulamasında sonuç başarı verdi. Serkan ve Naile Er çiftinin 10 yıllık çocuk hasreti son buldu.

Novafertil Tüp Bebek Merkezi Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. ALİ Sami Gürbüz,  Serkan bey ve Naile hanımın yaklaşık on yıla yakın evlilikleri vardı ve harhangi bir şekilde gebe kalma işlemi yoktu. Biz burda merkezimizde şükür ki ilk denememizde gebe kaldı Naile hanım. Normalde hastalarımızın 10 yıl beklemelerini önermiyoruz, eğer ki çocuk sahibi olmakta güçlük çekiyorlarsa hemen 1 yıldan sonra bir hekimle görüşmelerini mutlaka tavsiye diyorum." dedi.3 Aralık 2018’de dünyaya gelen Fatma Mihra bebek 40. gününü doldurdu.Anne Naile er Op. Dr. Ali Sami Gürbüz'ün kendilerine umut olduğunu belirterek, "Güzel bir evlat sahibi olduk. Çocuk sahibi olmak isteyenler ertlemesinler Ali Sami hocamın da Novafertil hastanesinin de kapısını çalıp istedikleri zaman tedaviye başlasınlar, neticelerini alsınlar." ifadelerini kullandı.

Baba Serkan Er ise çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere tüp bebek tedavisi noktasında tavsiyelerde bulundu ve "Stresli bir dönem gibi görünüyor ama eğer kendinizi emin kişilere, emin bir yapıya teslim ettiğinizde zaten tüm herşeyde size maddi manevi destek oluyorlar. Eğer çiftler  iki-üç yıl geçmiş ve çocukları yoksa bunu ertelemesinler ve bir tüp bebek merkezine gelsinler." şeklinde konuştu.

 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem