Ahmet Davutoğlu: Hepinizi yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hal ile hallenmeye davet ediyorum Konhaber Reklam

Ahmet Davutoğlu: Hepinizi yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hal ile hallenmeye davet ediyorum

konhaber.com
03.06.2019 00:12
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hepinizi yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hal ile hallenmeye davet ediyorum" diyerek, yeni parti sinyallerini verdi.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Konya’da düzenlenen iftar programına katılan eski başbakan Ahmet Davutoğlu, program sonrası açıklamalarda bulundu.

Yaptığı açıklamada yeni parti sinyallerini veren Davutoğlu,  “Sadece kazanımlarımız olan özgürlüklerimizi değil temel değerlerimizi de yitirmemek için hepinizi yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hâl ile hallenmeye davet ediyorum. Bu yeni hâl bir milletin ve insanlığın geleceğine hitap edebilecek olan bir duruşun eseri olacaktır. Özetle ya yeni bir hâl ya da izmihlal.” ifadelerini kullandı.

Ahmet Davutoğlu'nun bu açıklamaları, bugüne kadar hakkında yeni parti kurulacak iddialarına verdiği en güçlü yanıt oldu.

“Konya Dostları Platformu” adına düzenlenen iftar yemeğine; Eski AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Eski AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Eski AK Parti Konya Milletvekilleri Muhammet Uğur Kaleli, Mustafa Baloğlu, Ömer Ünal’ın yanı sıra Konya Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı Muhsin Görgülügil, Eski Şırnak Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz, Adaleti Savunanlar Derneği Başkanı Mehmet Kanmaz, Karatay Ziraat Odası Başkanı Rıfat Kavuneken, İş adamı Memiş Taşpınar, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Recep Pektemir,  Büyük Birlik Partisi Konya Teşkilatı temsilcileri ve bazı akademisyenler katıldı.

YORUMLAR
 • mustafa aydın - 03.06.2019
  Allah ın izniyle ilk üyenüz ben olacagım
 • Pala - 03.06.2019
  Sayın davutoğlu konya ile bu is olmaz konyaya güvenerek ortaya çıkmayın secilemez rezil olursunuz
 • Faruk - 03.06.2019
  Hassasiyetimize sahip bir lider bekliyorduk. Şükür.
 • Ali - 03.06.2019
  İlk seçimlerde boyunuzun ölçüsünü alırsınız ayrıştırıcı değil birleştirici olmak gerekir memleket o kadar badire atlattı hiç birinde de desteğinizi göremedik Rabbim akıl fikir versin inşallah
 • Mehmet - 03.06.2019
  Bu ülkenin yeni bir partiye ihtiyacı yok birliğe ihtiyacı var.
 • Mustafa - 03.06.2019
  Trenden inenler indikleri yerde kalirlar. Akibeti digerleri gibi olur.
 • Hasan hüseyin - 03.06.2019
  Yanlış yoldasın ahmet hoca, tam çakallar ülke düşmanları dişimizi geçirdik derken, tam gemiyi deldik bundan sonra batacaklar derken tek yumruk olup düşman çatlamak yerine onların ekmeğine yağ sürüyorsun. Ama bu millet ferasetlidir seni de abdullatif şenerilerin, erkak mumcuların yanına gömer. Karizmanı yitirdiğinle kalırsın.
 • f - 03.06.2019
  Ak partiyi kimse yıkamaz
 • GUVEN - 03.06.2019
  ALLAH YOLUMUZU AÇIK ETSİN YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN TOROSLARIN YİĞİT EVLADI
 • Mustafa - 03.06.2019
  Reis le adi bi yerlere gelen kisilerden gaza gelip parti kurmaya heveslenen herkezin boğazında kaldigi gibi, seninde kalacak merak etmeyin.
 • mustafa yıldız - 03.06.2019
  azda olsa bir saygınlığınız vardı.onuda kaybedersiniz
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem