AK Parti adayı Yaşar’dan Başkan Özaltun’a ziyaret
Konhaber Reklam

AK Parti adayı Yaşar’dan Başkan Özaltun’a ziyaret

konhaber.com
22.01.2019 10:02
AK Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı Üzeyir Yaşar, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ziyaret etti.
18 Ocak günü Konya’da gerçekleştirilen tanıtım toplantısında AK Parti’nin Beyşehir Belediye Başkan adayı olarak kamuoyuna tanıtılan isim olan partisinin en genç adaylarından Üzeyir Yaşar, yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalara başladı.

Yaşar, kendisine eşlik eden AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol’la birlikte makamında ziyaret ettiği Belediye Başkanı Murat Özaltun’a görev yaptığı süre içerisinde ilçeye yaptığı önemli hizmetlerden ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Murat Özaltun da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, 5 yıl boyunca Beyşehir için tarihe geçecek onlarca hizmeti gerçekleştirdiklerinin altını çizerek, “Şimdi ise bir nöbet değişimi yaşanacak. Bizlerin daha önceki belediye başkanlarımızdan teslim aldığımız bayrağı inşallah 31 Mart’tan sonra Üzeyir Yaşar kardeşime devredeceğiz. Cumhurbaşkanımızın belirlediği ve işaret ettiği bu kutlu yolculukta Üzeyir Yaşar kardeşimize başarılar diliyorum. Bizlere görev yaptığımız bu süreçte destek veren, dua eden tüm hemşerilerimize, dostlarımıza ve aileme de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbimizden hayırlısını diledik, inşallah şehrimiz için de hayırlı olur. Tüm adaylarımıza yürekten başarılar diliyorum”ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan Adayı Yaşar, bir süre devam eden fikir alışverişi ve sohbetin ardından Belediyenin birimlerini de gezerek çalışanlarla biraraya geldi.

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem