Aykut Kocaman: Takımda ciddi bir sirkülasyon olacak Konhaber Reklam

Aykut Kocaman: Takımda ciddi bir sirkülasyon olacak

konhaber.com
08.06.2019 16:07
Atiker Konyaspor'un Teknik Direktörü Aykut Kocaman, KONTV'ye yaptığı açıklamada, "Takımda ciddi bir sirkülasyonun olacağı gözüküyor" dedi.
Atiker Konyaspor'un teknik patronu Aykut Kocaman, milli maç yayını yapan KONTV'ye özel açıklamalar yaptı.

Aykut Kocaman, milli maç nedeniyle Türkiye'ye başarılar diledi. Maçı stadyumda izleyeceğini belirten Kocaman, "Stadyumda yönetim kuruluyla önümüzdeki sezonu değerlendireceğiz." dedi.

Taraftarın transfer konuşmasının doğal olduğunu belirterek, "Sıkıntılarımız belli, beklentilerimiz belli. Yapacaklarımız da belli. Adım adım ilerliyoruz. Takımda ciddi bir sirkülasyon olacağı gözüküyor. Geçen sezondan daha iyi olacağız." dedi.

Konhaber.comYORUMLAR
 • mehmet yılmaz - 08.06.2019
  milli takıma fransa ve izlanda maçlarında kolaylıklar ve başarılar dileriz. 4 + 3 + 3 düzeni ile hem defansif hemde ofansif futbol anlayışı bekliyoruz.
 • mehmet yılmaz - 08.06.2019
  geride kalan 4 kişi ile fransa hucumunu kıracağız. ilerideki 6 kişi ile özellikle ilk yarı hucum yapacağız.atacağımız 2-3 gol ile fransanın ikinci yarıdaki atacağı gollerin dezavantajını karşılayacağız. fransa ilk yarı milli takımı tanıyıp tartacak.
 • mehmet yılmaz - 08.06.2019
  burak gibi uzun boylu futbolcularla rakip savunmasını zorlayacağız.rakip kaleciden yada direklerden gelen topları takip edip etkili şutlarla gol arayacağız.
 • mehmet yılmaz - 08.06.2019
  ilk yarıda atabileceğimiz 2-3 golle ikinci yarıya avantajlı başlayıp ikinci yarıdaki toplu markajla oyun hızını yavaşlatıp hem yorulmayacağız hemde topu ortada döndürüp futbolcuları dinlendireceğiz.
 • mehmet yılmaz - 08.06.2019
  fransanın ilk yarı hızlı futbolcularla yapacağı kontratakları unutmayalım.buna karşın 4 lü defanş hazır olmalıdir. birde hakemin yönetim anlayışına göre futbol oynayıp millilerimizin hakemle fazla tartışma içine girmemelrini tavsiye ederim.
 • Remzi Türker - 08.06.2019
  Taraftarın sabır gösterdiği isimleri, lütfen bu yıl bari gönderin sayın Kocaman. Lige renk katan, vizyonlu bir takım kurmanız temennimizdir..
 • murat a - 09.06.2019
  aykut hoca,bugün bu şehrin insanlarının ne kadar cok futbolu sevdigini milli takıma verdigi destekle bir kez daha tüm ülke gördü,sizlerde bu şehrin şampiyonluk istedigini biliyorsunuz buna göre yeni takımkurun ve başarılı olun,çünkü bu şehir başarıya aç,şampiyonluk istiyor ve buna en çok layik bir şehir
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem