Başkan Oğuz’dan sürpriz ziyaret  Konhaber Reklam

Başkan Oğuz’dan sürpriz ziyaret

konhaber.com
09.11.2018 16:54
Geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğrayan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, Çumra Belediyesi tarafından haftalık olarak gerçekleştirilen birim amirleri toplantısına sürpriz bir ziyarette bulundu. Tedavi süreci tamamlanan Başkan Oğuz bugün itibariyle görevine başladı.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’un 18 günlük tedavi sürecinde başkanlığa vekalet eden Belediye Meclis Üyesi Enver Güdül; "Menfur bir silahlı saldırı sonucu yaralanan Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz’un tedavi süresi içerisinde başkanlığa ben vekalet ettim. Bu süre içerisinde 53 mahallemize hizmet etmenin zorluklarını bire bir yaşamış oldum. 4,5 yıldır ilçemize büyük hizmetleri olan, bu zorlu görevi hakkıyla yerine getiren Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz’a teşekkür ederim. Kendisinin sağlıklı bir şekilde göreve başlamış olması bizleri sevindirdi" dedi. 

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz ise "Bismillah diyerek kaldığımız yerden göreve tekrar başladık. 18 gün önce devletimizin malını, beytülmali koruduğumuz için menfur bir silahlı saldırıya uğradık ve görevimizden kısa bir süre uzak kaldık. Bugün o kadar mutluyum ki Mevla’ya şükürler olsun, sağlıklı bir şekilde görevimizin tekrar başına geçmiş olduk. Geride bıraktığımız süre içerisinde başkanlığa layıkıyla vekaleten Enver Güdül başkanıma, başkan yardımcılarımıza ve birim amirlerimize hizmetlerimizi aksatmadan sürdürdüğü için teşekkür ederim. Belediyemizde görev yapan 300 mesai arkadaşımızla 4,5 yıldır Çumra’mıza hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Vermiş olduğumuz sözlerimizin yüzde 100’üne yakınını tamamlamış olduk. İlçemize hizmet etmeye de ara vermeden devam edeceğiz" dedi. Ziyaret sırasında Belediye Başkanı Oğuz’a eşlik eden Ak Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar ise konuşmasında "Belediye başkanımızın bugün tekrar görevine başlaması bizleri çok sevindirdi. Korkutmuştu bizleri, endişelenmiştik. Menfur bir saldırıyla karşı karşıya kaldı. Elhamdülillah sağlığı gayet iyi, bugün itibariyle görevine tekrar başlamış oldu. İnşallah kaldığı yerden hizmetlerimize devam edecek. Belediye başkanımızın karşılaştığı bu menfur saldırının daha öncesinde hakimlerimize, savcılarımıza, doktorlarımıza ve tüm kamu çalışanlarımıza yapıldığını biliyoruz, inşallah bu son olur" dedi. Yağcılar, Başkan Oğuz nezdinde tüm Çumra’ya geçmiş olsun dileklerini ifade etti.  

 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem