Bayram tatlıları Yatağanlı Osmanağa'dan Konhaber Reklam

Bayram tatlıları Yatağanlı Osmanağa'dan

konhaber.com
01.06.2019 16:39
Ramazan Bayramına çok az bir süre kalırken yoğun tatlı siparişleri alınmaya devam ediyor. Konya'da faaliyet gösteren Yatağanlı Osmanağa'nın şubelerinde de usta eller 40 çeşit baklavayı müşterilerine sunuyor.
Ramazan Bayramına artık çok az bir vakit kaldı. Bayram öncesinden Türk mutfağının en önemli tatlıları arasında yer alan baklavaya her bayram olduğu gibi bu bayram da yoğun ilgi var.

Konya'da yıllardır vatandaşa hizmet veren Yatağanlı Osmanağa'da da Ramazan Bayramı öncesi 'tatlı' bir telaşe yaşanıyor.

Usta eller 40 farklı çeşit baklavayı müşterilerine sunuyor.

Yatağanlı Osmanağa Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Doğan, Ramazan Bayramı öncesi yoğun bir talep aldıklarını söyledi. Doğan, en çok talep gören çeşitlerin antep fıstıklı, cevizli, havuç dilimi, kuru baklava, vezir parmağı, şöbiyet ve bülbül yuvası olduğunu aktardı.

Şükrü Doğan, firma olarak yılların verdiği tecrübeyle Konyalılara en kaliteli hizmeti sunmaya çalıştıklarını belirterek, "Manevi atmosferi yüksek çok özel günleri birlikte yaşıyoruz. Bir yandan mübarek ramazan ayının sonuna yaklaşırken, diğer taraftan da bayrama kavuşacak olmanın heyecanını hissediyoruz. Tabi bayram yaklaştıkça da herkeste ayrı bir telaş yaşanıyor. Firmamızda da maharetli ustalarımız bayram sofralarının vazgeçilmezi olan baklavaları itinayla hazırlayıp müşterilerimize sunuyor. Halkımıza kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Şükrü Doğan, tüm İslam Alemi'nin Ramazan Bayramını kutladı.YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem