Beyşehir’de 2017 sosyal etkinlik yılı oldu Konhaber Reklam

Beyşehir’de 2017 sosyal etkinlik yılı oldu

konhaber.com
06.02.2018 12:37
Beyşehir’de 2017 sosyal etkinlik yılı oldu. 12 aylık dönemde ilçe genelinde çok sayıda konferans, panel, çalıştay, seminer, toplantı ve çeşitli buluşma etkinlikleri gerçekleştirildi.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Konya’nın Beyşehir ilçesinde, geride kalan 2017 yılı düzenlenen sosyal ve kültürel etkinliklerle dolu dolu geçen bir dönem oldu.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, 12 aylık dönemde organize edilen tanıtım, kültürel ve gezi içerikli çok sayıda sosyal etkinlik ve projeye imza attıklarını kaydetti. Özaltun, söz konusu dönemde ilçe genelinde çok sayıda konferans, panel, çalıştay, seminer, toplantı ve çeşitli buluşma etkinlikleri tertip edildiğini ifade etti. 

Etkinliklerle toplumun her kesimini ulaşıldı ve ilçenin tanıtımı sağlandı. 2017'de 7 gün süren Demokrasi Şöleni, Off-Road şenlikleri, Ulusal Bisiklet Festivali, atlı dayanıklılık yarışları, Akçabelen fasulye şenlikleri öne çıkan başlıca etkinlikler oldu. 2017'de kurulan Beyşehir Belediyesi Mehteran Takımı da yıl içindeki birçok etkinlikte görev aldı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun 2018 yılında sosyal ve kültürel etkinliklerin zirve yapacağını söyledi.


YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem