Beyşehir'deki fotoğraf yarışması sona erdi Konhaber Reklam

Beyşehir'deki fotoğraf yarışması sona erdi

konhaber.com
20.12.2018 14:45
Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği tarafından Aralık Ayı Mevlana ve Yoksullarla Dayanışma Haftası kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı.
Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Mustafa Büyükkafalı, gazetecilere yaptığı açıklamada, dernek bünyesinde faaliyet gösteren Beyşehir Fotoğraf Kulübü tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergileme ödülü kazanan isimlerin belli olduğunu söyledi.

Sanal ortamda gerçekleştirilen fotoğraf yarışmasına 600’e yakın eser ile 107 fotoğraf severin katıldığını vurgulayan Büyükkafalı, ilk üç derece ile 27 sergileme kazanan eserin jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda belirlendiğini söyledi.

Dereceye giren eserlerin önümüzdeki günlerde Beyşehir’de açılacak bir serginin ardından satışa sunulup elde edilecek gelirin yoksullara ulaştırılacağını da vurgulayan Büyükkafalı,  “Fotoğraf yarışmamızda jüri tarafından birincilik ödülüne Abdullah Atıl, ikincilik ödülüne Ahmet Çatman ve üçüncülük ödülüne ise Muhammet Akar layık görülmüştür. Yarışmada, Ahmet Akkuş, Aişe Özyer, Aynur Bostan, Bayram Kabadayı, Ertuğrul Muslu, Fahri Dev, Fatma Çamur, Günseli Demirok, Hüseyin Topuz, İbrahim Akış, Kerim Arı, Muhammet Akar, Mustafa Mavi, Mustafa Özkan, Mustafa Öztemiz, Muzaffer Temel, Ömer Tanoğlu, Talha Beşir ve Umut Bozkır’ın eserleri ise sergileme ödülü kazanmıştır. Dereceye giren ve sergileme ödülüne layık görülen tüm fotoğrafçılarımızı kutlarken, yarışmamıza katılarak etkinliğimize destek veren tüm fotoğraf tutkunlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

1. olan fotoğraf:2. olan fotoğraf:3. olan fotoğraf:


YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem