Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu ülkede bundan sonra Türk lirası geçer
   Konhaber Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu ülkede bundan sonra Türk lirası geçer

konhaber.com
19.09.2018 13:39
Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu ülkede dolarla, avroyla, şunla bunla kira mira yok. Bu ülkede bundan sonra Türk lirası geçer. Aksi takdirde bunun bedelini öderler." dedi.
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Gaziler Günü Töreni'ne katıldı.

"Bu ülkede bundan sonra Türk lirası geçer"

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "Bu ülkede dolarla, avroyla, şunla bunla kira mira yok. Bu ülkede bundan sonra Türk lirası geçer. Aksi takdirde bunun bedelini öderler." dedi.

"Güçlenerek geleceğe yürüyoruz"

Erdoğan, ekonomide dalgalanmaya ilişkin, "Kriz filan sakın ha bunlara aldırmayın, bunların hepsi manipülasyondur, bizde kriz filan yok, güçlenerek geleceğe yürüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

İdlib'de silahsız bölge kararı

İdlib'de silahsız bölge kararını değerlendiren Erdoğan, "Dedik ki 'İdlib'de artık kan dökülmesin.' 12 madde sıralandı, imzalar atıldı. İşte bu, sınırlarımızın ötesinde bir barışa adımdı." diye konuştu.

YORUMLAR
  • Mustafa - 19.09.2018
    Kalorifer kömürünü tl yile vermiyorlar illada dolar diyorlar bu kömürcüler sayın cumhurbaşkanını duymuyorlarmı işlerinemi gelmiyo
  • Konyalı - 20.09.2018
    Kararlar hep geç alınıyor.. yıllardır döviz problemi yaşıyoruz daha yeni kiralar düzenleniyor.. ihaleler ne olacak, maaşlar, iç piyasada ticari alışveriş birçok alanda dövizle yapılıyor.. bunları kapsayıcı kararlarda alınmalı.. Türkiyede yaşayan TL kullanmalı nokta..
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem