Diltaş’tan Bakan Ziya Selçuk’un projesine destek Konhaber Reklam

Diltaş’tan Bakan Ziya Selçuk’un projesine destek

konhaber.com
10.08.2019 16:03
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un gençlerin okuma ve yaşadıkları şehri tanımasına yönelik başlattığı “Çok Okuyan Çok Geziyor” projesine Diltaş Eğitim Kurumları’ndan büyük destek geldi.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Meram Diltaş Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Diltaş Ebediler ve Edebiler Kulübü "#cokokuyancokgeziyor" dedi ve “Kürk Mantolu Madonna” ve “Bir İdam Mahkumunun Son Günü” adlı eserleri okuyup yorumladı.

Öğrenciler çekim için Konya ve İç Anadolu’nun muhteşem doğa harikası olan Kilistra’ya gitti.

Diltaş 40. Yıl Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Diltaş’ın Okuyan Değerleri Kulübü ise “Kuyucaklı Yusuf” ve “Martin Eden”i yorumladı.

Diltaş 40. Yıl Anadolu Lisesi öğrencileri dünyanın göz bebeği Meke’de tüm Türkiye için bir de çekim yaptı.

Diltaş’ın evlatlarının bu projeye olan ilgisinden dolayı memnuniyetini dile getiren Diltaş Eğitim Kurumları Genel Müdürü İsmail Safa Ketenci “Onlar Cumhuriyet’in Aydınlık Yüzleri! Diltaşlı öğrenci kardeşlerim sınavlarda elde ettikleri başarıların yanı sıra sahip oldukları sosyal ve kültürel birikimleri ile Türkiye’mizin geleceğinin garantisi olacaktır. Ben bu muazzam proje sayesinde gençlerimizin ufkunu açıp onları motive eden Milli Eğitim Bakanı’mız Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk’a şükranlarımı sunuyorum. Projeye desteklerinden ötürü de tüm Diltaşlılara çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem