Erkek Gömleklerde Yeni Sezon Modeller Dikkat Çekiyor Konhaber Reklam

Erkek Gömleklerde Yeni Sezon Modeller Dikkat Çekiyor

konhaber.com
01.06.2019 08:05

Önceki sezonla karşılaştırdığımızda yeni sezon erkek gömleklerin beyleri bu sezon şaşırttığını görüyoruz. Klasik erkek gömleklerden vazgeçemeyenler için olmazsa olmaz gömleklerin yerini alan baskılı ve desenli erkek gömlekleri tercih ederek siz de fark yaratabilirsiniz.

Klasik Gömlek Modelleri Hala En Çok Tercih Edilen Erkek Gömlek Modelleri Arasında
Klasik gömlek modelleri, klasik görünmek isteyenler için benzersiz seçenekler sunuyor. Harika kombinler yapmak isteyenler için yeni sezonda birbirinden farklı klasik erkek modelleri bulabilirsiniz. Küçük yaka erkek gömlek modellerinden tutunda yarım İtalyan ve tam İtalyan yaka modelleri ile siz de şık görünebilirsiniz. Özel davet ve düğünlerde tercih ettiğiniz bu modellerle siz de daima dikkatleri üzerinize çekecek ve günlük hayatta olsun ya da işyerinde olsun klasik gömlek modelleri ile şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Günlük Hayatın Vazgeçilmezi Casual Erkek Gömlekler
Günlük kullanımlarda tercih edilen Casual erkek gömlekler farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Kot pantolon ya da kavas pantolonun üstüne tercih edeceğiniz bu gömlek modelleri spor bir görünüm sunarken tarzınızdan taviz vermenizi de engelliyor. Bu gömlek modelleri genellikle düğmeli yaka olurken, çıkma yaka olarak da üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Düz çizgili ekoseli kumaş kullanılarak üretilen erkek gömlek modeli olarak satışa sunulan Casual gömleklerle siz de günlük hayatta şık ve rahatlığınızdan ödün vermeden dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

Özel Günlerde Şıklığınız Korumak İçin Ceremony Erkek Gömlek Modelleri
Özel günlerin vazgeçilmezi olan Ceremony erkek gömlek modelleri daima şık bir görünüm sunmaktadır. Düğün, davet ve farklı organizasyonlarda tercih edeceğiniz bu gömlek modelleri ile siz de erkek giyim modasını takip ederek şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yeni sezon modelleri ile dikkat çeken birbirinden farklı erkek gömlek modellerini tercih ederken siz de vücut yapınıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Sportif bir vücut yapısına sahipseniz, spor gömlek modellerini tercih edebilir, daima şık ve sportif bir görünüm ile bayanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz erkek gömlek modelleri ile yeni sezonda da şıklığınızı devam ettirmek isterseniz, son moda trend olmuş gömlekleri tercih edebilirsiniz.
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem