Ev Dekorasyonunda Abajur Farkını Yaşayın Konhaber Reklam

Ev Dekorasyonunda Abajur Farkını Yaşayın

konhaber.com
03.01.2019 12:57
Herkes evinin dekorasyonunda abajur farkını yaşasın diye Evidea, abajur modellerinde başlattığı indirimli fiyatlarla ilgi odağı oldu. İşte detaylar…

Evin ruhunu, eşyaların ışığını ve ortamın aurasını değiştiren abajurlar, günümüzde çokça tercih ediliyor. Ev dekorasyonunu baştan aşağı değiştiren abajurları seçerken bir takım detaylara dikkat etmek gerekiyor. Aksi halde, odanın yetersiz ışık olması ya da çok “ışıklı” olması bir takım problemlere neden olabiliyor.

Abajur Nasıl Seçilmeli?

Hemen hemen her evde görebildiğimiz bir ev aksesuarı olan abajurları seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Zira, “yanlış avize seçimi” sebebiyle başta uyku problemleri olmak üzere birçok sorun yaşayabiliyoruz. Bu nedenle; abajur nasıl seçilir, abajur seçerken nelere dikkat etmeli, modern abajur modelleri ile ev dekorasyonu nasıl sağlanır gibi birçok sorunun yanıtını sizler için Evidea’dan öğrendik.
  • Abajur Modelleri Arasından Doğru Seçimi Yapmak Önemli
Abajur modelleri arasından “sizin” için en doğru olanı seçmek istiyorsanız kuşkusuz “abajuru” kullanacağınız odanın rengine ve mobilyalarına mutlaka göz atın. Koyu renkli bir odaya sahipseniz ve odaya “ışıltı” gelsin istiyorsanız mutlaka “canlı renkler” yayan bir abajur tercih etmelisiniz. Öte yandan “oda çok ışık alıyorsa ve eşyalarınızda renkliyse” kuşkusuz abajur tercihinizi koyu renkli abajurlardan yana kullanmalısınız.
  • Abajuru Odanın Boyutuna Göre Seçin
Odanın büyüklüğü ya da küçüklüğü “abajurdan yayılacak ışığın” yeterli olarak dağılması konusunda çok önemli bir detaydır. Eğer ki odanız büyükse “büyük abajurlar” küçük ise “küçük abajurları” tercih etmelisiniz.
  • Modern Tasarımlara Modern Abajur Modelleri Uygun Olur
Yatak odasına ya da hangi odaya abajur alacaksanız o odadaki eşyaların konseptine mutlaka dikkat edin. Modern tasarımla bezenmiş bir salon içi kuşkusuz modern abajur modellerini tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Avize modelleri seçerken bu kritere dikkat ederseniz abajur ile eşyalarınızın gösterimi arasında harika bir “uyum” yakalarsınız.
  • Avize Fiyatları Dikkat Edilmesi Gereken Bir Diğer Kıstas
Günümüzde birçok kanallardan ürün temini yapabiliyoruz ve bu ürün teminlerinde ciddi oranlarda fiyat farkları olabiliyor. Ancak; elektrikle çalışan abajur fiyatları, satın alırken çok dikkat edilmesi gereken konular arasında geliyor. Eriyebilen ya da patladığında yanabilen materyallere sahip avize modellerini tercih etmemek çok önemli. Bu nedenle, bilindik markaların “indirim dönemleri” haricinde bilinmeyen kaynaklardan avize alınmaması öneriliyor.

Ev Dekorasyonunda Abajur Farkını Evidea İle Yaşayın

Ev tekstili ve aksesuarı alanında sunduğu “yeni “ ve “kaliteli” ürünler ile adından sıkça söz ettiren Evidea’da önümüzdeki günlerde tasarım abajur modellerini görmek mümkün olacak. Büyük indirimlerle satılacak olan abajur modelleri için Evidea’yı takip etmeyi unutmayın!
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem