Final Four 2018 Ayrıcalığını Red Arena Tur ile Yaşayın Konhaber Reklam

Final Four 2018 Ayrıcalığını Red Arena Tur ile Yaşayın

konhaber.com
13.03.2018 12:50

Türkiye’nin maç turları alanındaki en prestijli seyahat acentesi Red Arena Tur, 2018 Final Four biletleri dahil Euroleague Final Four turu ile sizi heyecanın merkezine götürüyor! Sırbistan’ın Belgrad kentindeki Kombank Arena’da gerçekleşecek olan bu büyük mücadeleye tanık olmaya hazırlanın.

Son dörtlü baharda buluşuyor!
Bu sezon 61.si gerçekleşecek olan bu turnuvanın meraklıları Euroleague Final Four 2018 ne zaman sorusuna yanıt arıyor. Her yıl farklı bir destinasyonun ev sahipliği yaptığı Final Four, bu sezon Belgrad’da, Mayıs ayının sonlarına doğru gerçekleşecek. Heyecan dolu çarpışma için 18.400 koltuk kapasitesi ile Kombank Arena kapılarını aralayacak. 18 – 20 Mayıs arası ise, son dört takımın birbirine meydan okuyacağı Final Four 2018 tarihleri olarak belirlenmiş durumda.

Euroleague Final Four bilet fiyatları
2004 yılında resmen açılan Kombank Arena, etkinlik için yaklaşık 18.400 kişilik kapasiteye sahip ve dolayısıyla bu sezon, en fazla katılımın gerçekleştiği Dörtlü Final olacak gibi duruyor. Kapasitenin % 80'inin halka açık olması planlanıyor. Bu toplamın üzerinden, dört kalifiye takımın her birine, farklı kategorilerde yaklaşık 800 Final Four 2018 bileti tahsis ediliyor. Oturma alanının diğer %20'si ise medya, sponsorlar ve makamlar için ayrılıyor.

Normal koltuğa göre 15 farklı fiyat kategorisi uygulanıyor ve Final Four 2018 bilet fiyatları hafta sonu bileti için 13,000 RSD'den 65,000 RSD'ye kadar değişiyor. Kalan satılabilir biletler, Euroleague Basketbol'un resmi bilet satış ortakları, Final Four nitelikli takımlar, Euroleague Basketbol sponsorları ve ortakları ile VIP Ağırlama satışları için ayrılmış durumda. Ayrıca VIP konukseverlik biletleri için altı fiyat kategorisi uygulanıyor.

Final Four heyecanı Red Arena Tur avantajları ile birleşiyor
Tüm sezonun yükü, 18 – 20 Mayıs tarihlerinde, Kombank Arena’da atılacak. Peki ya orada olmanın verdiği heyecanı yaşamak nasıl olurdu? Euroleague turnuvasının soluk kesen final ayağı için Final Four 2018 turları düzenleyen Red Arena Tur; uçak bileti, havaalanı ve stadyum transferleri, konaklama, maç bileti ve şehir gezisi planlama gibi dertlerden sizi tamamen kurtarıyor! Belgrad’ın en lüks otellerinden birinde konaklama fırsatının yanı sıra, eğlenceli bir şehir turu, maç keyfi ve çok daha fazlası Euroleague Final Four 2018 biletleri dahil bu 5 günlük turda sizleri bekliyor. Yerinizi daha fazla bekletmemek için hemen www.redarenatur.com adresini ziyaret ederek Final Four 2018 turu hakkında detaylı bir bilgi alabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz!
 
 
 
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem