Gülay Samancı: Kazanan Konya olacak Konhaber Reklam

Gülay Samancı: Kazanan Konya olacak

konhaber.com
21.01.2019 08:32
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerden AK Partinin güçlü bir şekilde çıkacağını belirterek, "Bunun sonunda kazanan Türkiye, kazanan Konya olacak" dedi.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... İlçelerde adayların belirlenmesinin ardından seçim çalışmalarına başlanıldığını bildiren Gülay Samancı, açıklamalarının şöyle sürdürdü; 

"Öncelikle partimize teveccüh gösteren tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyorum. Halka hizmet noktasında sorumluluk alma istek ve gayretlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. 

Konya’mız AK Parti iktidarları döneminde eğitimden sağlığa, ulaşımdan tarıma, sanayiden ekonomiye pek çok alanda büyük sıçramalar yapmış, büyük kazanımlar elde etmiştir. Burada en büyük etken, şüphesiz ki Konya’yı çok seven ve değer veren bir Cumhurbaşkanımızın, devamında da kendini halkımıza hizmet vermeye adamış yerel yöneticilerdir.

Genişleyen karayolları ağı, Mavi Tünel Projesi, hızlı tren gibi Konya’yı cazibe merkezi haline getiren yatırımlara yenileri eklenecek, her geçen yıl büyüyen Konya’mız daha büyümeye, daha da kazanmaya devam edecektir. 

Bizler, AK Parti olarak kuruluşumuzdan bu yana hep halkın ve milletin yanında olduk. “Vakit Türkiye Vakti”, dedik. “Daima millet, daima hizmet” dedik. “önce millet, önce memleket” dedik. Hizmetlerimizin devamı için “ durmak yok, yola devam” dedik. Halkımızla birlikte el ele, gönül gönüle bu hizmetlerimiz hem yerel hem de genel olarak devam edecektir. 

Aday gösterilemeyen belediye başkanlarımıza yapmış oldukları hizmetler nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum. Duvara bir taş koyanın da, bir taşı alanın da halkımızın huzur, mutluluk ve güveni için bunu yaptığına inananlardanım. Devredenin gönül rahatlığı ile devralanın da hizmet noktasında çıtayı daha üst seviye taşıyarak halkımızın yaşam kalitesini artıracağına şüphem yoktur. Biz hep onların yanında olacağız. Onların bilgi ve tecrübeleri bizler için çok değerlidir.  Bu bir bayrak yarışıdır. Bugün bizde yarın başkasında olacaktır. Önemli olan,  bayrağı kendimizden sonra gelene en iyi şekilde teslim etmektir. 

Belediye başkan adaylarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Seçim sonucunda kazananın Türkiye; kazananın Konya olmasını diliyorum."

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem