Gülay Samancı ve Üzeyir Yaşar'ın seçim çalışmaları sürüyor Konhaber Reklam

Gülay Samancı ve Üzeyir Yaşar'ın seçim çalışmaları sürüyor

konhaber.com
19.03.2019 14:42
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve Cumhur İttifakı Beyşehir Belediye Başkan adayı Üzeyir Yaşar, yerel seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı dış mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.
Milletvekili Samancı, Yaşar ve beraberindeki partililerle birlikte  ilçeye bağlı Sevindik ve Emen mahallelerini ziyaret etti. Samancı, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhur ittifakına destek istedi.

Yerel seçimler için artık geriye sayımın başladığını vurgulayan ve önemine dikkat çeken Samancı, “İlçemizde yerel seçimler dolayısıyla her mahallemizi karış karış geziyor ve hemşerilerimizle biraraya geliyor, onların dertleriyle dertlenerek gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz. Her ziyaret ettiğimiz yerleşim merkezimizdeki bizlere ve cumhur ittifakımızın adaylarına karşı olan teveccüh yakın ilgi alaka, birlik ve beraberliğimizi daha da perçinleştiriyor. İnşallah bu birlik ve beraberliğimizi 31 Mart’ta sandık başında da inşallah hep beraber sergileyeceğiz. Bundan hiç şüphemiz bulunmuyor. Son ziyaret ettiğimiz dış mahallelerimizden Emen ve Sevindik’te de bu yerleşimlerimize yeni dönemde kazandıracağımız yatırımları paylaştık ve istişarelerde bulunduk. Tüm hemşerilerimize katılımlarından aramızda olmalarından dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

Cumhur İttifakı Beyşehir Belediye Başkan adayı Üzeyir Yaşar da, konuşmasında, göreve gelmesi halinde yeni dönemde Beyşehir merkez ve 55 dış mahalleye de adaletli ve eşit bir şekilde hizmet götüreceklerini belirterek, “Gönül belediyeciliğinin tüm esaslarını uygulayan bir belediyecilik anlayışını  inşallah yeni dönemde hep birlikte ortaya koyacağız”dedi. Yaşar, mahalle buluşmalarında yeni dönemde hayata geçirecekleri seçim beyannamesinde yer alan projeleri de aktardı.
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem