Hasan Angı'nın 24 Kasım mesajı Konhaber Reklam

Hasan Angı'nın 24 Kasım mesajı

konhaber.com
23.11.2017 17:48
Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Başkanı Hasan Angı, mesajında şu ifadelere yer verdi; “

“Bir insan yetiştirme sanatı olan öğretmenlik mesleği önemini ve saygınlığını hiçbir zaman yitirmemiştir. Ülkemizde cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren fikir, sanat, bilim ve kültür alanlarında ülkemizin şekillenmesinde ve kalkınmasında öğretmenlerimiz lider olmuştur. Yeni nesiller yetiştirmek ve gençleri ülkenin geleceği için hazırlamak öğretmenliği onurlu ve kıymetli bir meslek yapmıştır. Öğretmenlik, bedeli hiçbir maddî karşılıkla ölçülemeyecek kadar saygın çok özel ve yüce bir meslektir. Sevgi ve fedakârlık mesleği olan öğretmenlik, aynı zamanda ağır bir sorumluluk gerektiren kutsal bir görevdir.Öğretmenlere duyduğumuz borcun, ömür boyu taşınacak insanlık borcu olduğunun, ödenmesinin mümkün olmadığının ve bunun manevi bir sorumluluk olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçten yola çıkarak harcadığınız emek, gösterdiğiniz özveri, sabır ve hoşgörü için teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor; onlara sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.”

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem