Hasta Yatağı Dinç Tutar
Konhaber Reklam

Hasta Yatağı Dinç Tutar

konhaber.com
24.05.2019 12:49

 

Hasta yatağı hasta bireyler için büyük önem taşır. Sağlıklı bireyler her ihtiyacını rahat bir şekilde görürken hasta ve yatağa bağımlı kişiler kısıtlı hareket imkânıyla yaşarlar. Yatağa bağlı olma psikolojisi ile kötü bir ruh hali içerisinde olurlar. Bizler de hasta bireylerin moral seviyesini daha yüksek tutabilmek adına çeşitli hasta yatağı üretimi yapıyoruz.
Hasta bireyler ürettiğimiz hasta yatakları sayesinde hareket alanını genişleterek çok daha huzurlu bir tedavi süreci geçirebilirler. Baş, boyun, sırt ve ayak bölgelerini diledikleri gibi hareket ettirebildikleri için daha az ağrı ile bu zorlu süreci atlatabilirler.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları motorlu ve motorsuz olmak üzere 2 grupta incelenir. Motorsuz hasta yatakları ile yalnızca baş ve gövde kısımlarını hareket ettirebilirsiniz. Motorlu hasta yatakları ise tek motorlu, çift motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu ve asansörlü olmak üzere 5 grupta incelenir. Tek motorlu yalnızca baş bölgesini, çift motorlu baş ve sırt bölgesini, 3 motorlu baş, sırt ve ayak bölgesini hareket ettirirken 4 motorlu ve asansörlü hasta yatakları genelde yoğun bakımlarında kullanılır.

Hasta Yataklarında Farklı Model Seçenekleri

Motorlu ve motorsuz şeklinde ayrım yaptıktan sonra hasta yatakları farklı gruplara da ayrılır. Lazımlıklı, banyolu ve daha birçok şekilde hasta yatakları kategorilere ayrılır. Lazımlıklı hasta yatağı tahmin ettiğiniz gibi alt tarafta tuvalet ihtiyacını gidermeye yönelik mekanizmanın bulunduğu hasta yatağıdır. Banyo özellikli hasta yatakları ise bir banyo ihtiyacı için tüm mekanizmaya sahiptir. Ağır hastaları yataktan kaldır banyo ettir, giydir derken hem zaman kaybı hem hastaya ve bakıcısına eziyettir. Sinde ağır bir hastanız varsa firmamızdan banyolu hasta yatağı siparişi verebilirsiniz. Banyolu hasta yatakları pompa yardımıyla şişer ve küvet haline getirilir. Su gideri gibi pek çok mekanizmaya sahip olan banyolu hasta yatakları ağır hastalar tarafından gerçekten çok tercih edilir.

Sizlerde uygun fiyata hasta yatağı siparişi vererek hastalarınızı daha konforlu yaşam standartlarında yaşatabilirsiniz. Hastanıza özel hasta yatakları siparişi vererek daha rahat bir yaşam sunabilirsiniz. Hasta yatakları fiyatları ise yatağın taşıdığı özelliklere göre belirlenmektedir. Firmamızdan bu yatakların hizmetlerini rahatlıkla alabilirsiniz.
Kaynak: https://www.radikalmedikal.com
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem