Hazır Web Sitesi Konhaber Reklam

Hazır Web Sitesi

konhaber.com
17.10.2018 09:03

 

Yazılım teknolojisi alanında kaliteli çözümler sunmayı hedef haline getirmiş olan firmamız tablet ve mobil gibi tüm teknolojik cihazlardan sitelere girebilmek adına, uyumlu tasarımlar yapmakta ve hazır web sitesi paketlerimizi uygun fiyatlar ile müşterilerimize satmaktayız. Uzun yıllar alanında kaliteli hizmet veren kurumsal firmalar, internet sitesi seçimlerinde genel olarak hassas ve bir o kadarda dikkatli davranmaktadır. Çalışma alanları ve çeşitlerine göre internet sitesi teması belirleyen firmalar, yazılımcılardan istekleri doğrultusunda site kurulumunu özel olarak yapmalarını sipariş vermekte ve istemektedir. Ancak özel site yapımı işlemlerinde öncelikli olarak sunulacak olan fiyatlar, hazır web sitesi paketlerinden daha çok fazla olmaktadır. Bu durumda firma ya da işletmelerin bütçelerinin yok yere azalması durumunu ortaya koymaktadır. Aynı zamanda kişiye özel ya da işletmelere özel olarak belirli formatlarda hazırlanacak olan internet siteleri, web sitesinin çeşidine göre 1 ile 2 hafta ya da 1 aydan fazla da sürebilmektedir. Acil olarak internet sitesine sahip olmak adına oldukça avantajlı olan hazır siteler, verilen sipariş sonrası ödeme geçildiği durumda, en fazla 15 ile 20 dakika arasında sahibine teslim edilmektedir.

Sipariş vermek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://www.ofisimo.com

Temizlik Firması İçin Hazır Web Sitesi Satın Al

Ülkemizde çalışmalarını sürdüren binlerce firma ve şirket bulunmaktadır. İnşaat sektörü, mobilya sektörü, sanayi alanı, fabrikalar ya da temizlik sektörü gibi çeşitli işlemleri yerine getiren şirketler, müşterilerinin memnun olması ve daha çok tercih etmesi adına çeşitli yollara başvurmaktadır. Bahsedilen yollardan birisi de internet siteleri olmakta ve siteler, yapılan işler, çalışan kadrosu, malzemeler, iş fiyatları gibi farklı içerikleri sanal ortam üzerinden herkese ulaştırmayı sağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Aynı durum temizlik firmaları içinde geçerli olmaktadır. Özellikle büyükşehirlerde hizmet veren temizlik firmaları, en kısa süre içerisinde daha fazla müşteriye erişebilmek adına web site sahibi olmayı amaçlamaktadır. İşinde başarılı ve tecrübeli kadromuz tarafından yazılımı gerçekleştirilerek, temizlik şirketleri için özel temalar hazırlanmaktadır. Bu temaları web sitemizden  hazır temizlik  sitesi satın al seçeneği ile taksitli ya da tek çekim olarak kredi kartı ile ödemesi yapılarak, alınabilmektedir.

Kesintisiz Destek Hizmeti İle Satılan Hazır Web Paketleri

Birbirinden uzman ve deneyimli kadromuz ile birlikte merkezi Konya’da bulunan yazılım ofisimizde gerçekleştirmiş olduğumuz yazılım ve hosting hizmetlerinde, son yılların en fazla tercih edilen internet siteleri ihtiyaçları için kaliteli çözümler sunmaktayız. Kurumsal ya da kişisel istek ya da tavsiyeler üzerine gerçekleştirmiş olduğumuz hazır site paketleri hizmetlerinin yanı sıra, özel yazılım ve kodlamalar sayesinde müşterilerimizin isteği ve arzularına göre site katalogları da oluşturabilmekteyiz. Daha çok acil olarak web sitesine sahip olmak isteyen kişilerin çoğunluğu olması sebebi ile hizmetlerimizde hazır sitelerin satın alınması görülmektedir. Seo temellerine uygun ve arama motorlarında en üst sıralarda çıkabilmenizi sağlayacak olan hazır siteler, aynı zamanda mobil ya da tablet gibi çeşitli cihazlara uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Buna göre daha fazla kişinin sitenize, istedikleri yerden girebilmesi mümkün olmakta ve internet sitenize gelebilecek olan ziyaretçilerin sayısında artış görülmesi mümkün olmaktadır. Sitemiz üzerinden kendi işletmeniz için satın almış olduğunuz sitelerin, kurulum işlemlerini de ücretsiz olarak karşılayan kadromuz, kurulum öncesinde olduğu gibi sonrası içinde sorunlarınız için destek vermektedir. Mesai saatleri içerisinde kesintisiz destek vererek sunduğumuz hizmetlerde, daha mutlu ve olumlu düşünen müşteri kapasitemiz yer almaktadır. Sitelerin test edilebilmesi ve görünüşü hakkında daha fazla bilgi alınabilmesi adına demo sürümlere yer veren firmamız, buna göre sonrasında sorunlar yaşanmamasını da mümkün kılmaktadır.
 
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem