İnstagram Takipçi Satın Al  Konhaber Reklam

İnstagram Takipçi Satın Al

konhaber.com
05.01.2019 18:03

 Son zamanların popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram’da şirket hesapları, kurumsal hesaplar ya da kişisel hesapların takipçi sayısı ve beğeni sayısı büyük önem taşır. Takipçi sayısı ile beğeni sayısının aynı orantıda ilerlemesi takibe alacak kişiler ile birlikte potansiyel takipçi sayısını artırmak adına önemli detaylardır.

Takipçiler Gerçek ve Aktif Kişilerden Oluşması Önemlidir
 instagram takipçi satın al işlemi yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılmaktadır. Takipçi artırma işlemi bir nevi reklam stratejisidir. İnstagram takipçi alma işlemindeki takipçiler tamamen gerçek kullanıcılardır. Tüm hizmetlerde kullanılan takipçiler, bot kitleden değil aktif olan gerçek kişilerden oluşmaktadır. Tamamen Türk olan bir kitleden oluşmaktadır.

 instagram Türkçe takipçi al işlemlerinde sosyal medya hesaplarının şifreleri talep edilmez veya bir uygulamaya giriş yapmanız istenmez. İşlemleri gerçekleştirebilmek için sadece profil kullanıcı adı yeterli olup yapılan işlemler asla bir problem oluşturmamaktadır.
 İnstagram takipçi satın al işleminde seçtiğiniz paketi satın aldıktan sonra sizinle ilgilenen müşteri temsilcisi olabilecek en kısa sürede hızlıca işlemleri tamamlamaya çabalamaktadır. Bu işlemlerde süreler değişkenlik gösterebilmektedir.

instagram Takipçi Satın Alma işlemlerinde Ödeme Yöntemleri
 Ödeme yöntemi olarak ise kredi ya da banka kartı veya müşteri temsilcileri ile iletişime geçilerek havale / eft seçeneği ile güvenli bir şekilde ödemeler alınabilmektedir. Kart ile yapılan ödemeler asla veri tabanında tutulmayıp, 256 bit ssl güvenlik sertifikası ile saklanmaktadır. Tüm işlemler ve akılda kalabilecek sorular için 7 gün 24 saat boyunca tüm müşterilere destek veren bir whatsapp grubu bulunmaktadır.

instagram beğeni al işlemi ile popüler hale gelmiş olan İnstagram uygulamasında yüksek takipçi ve bununla aynı doğrultuda ilerleyen beğeni sayısı ile popülerlik kazanılabilmektedir. Bu sayede yeni takibe alacak olan potansiyel takipçilerin gözünde diğer şirket yada kişisel hesaplardan güven sağlama konusunda ayrı bir konumda tutulmaktadır. Her geçen gün artacak takipçi sayısı ile beraber post ve hesabın etkileşimi de artacağından dolayı İnstagram başlıca gönderileri arasında yer alarak gün geçtikçe tanınabilmektedir. Sosyal medyada başarılı olmak, satışların artırması için İnstagram takipçi satın alma işlemi popüler hale gelmiş olan çoğu şirket ya da kişisel hesapların başvurduğu bir işlemdir.
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem