İstanbul'da Trambolin Park Var Mı? Konhaber Reklam

İstanbul'da Trambolin Park Var Mı?

konhaber.com
14.03.2019 08:54

Trambolin parkı dendiği zaman pek çok insanın aklına küçük çaplı eğlenceler gelmektedir. Ancak esasında trambolin eğlencesi hiçbir zaman bununla sınırlanmayı hak etmez. İşte Flyzone de bu duruma el koyarak trambolin keyfini bambaşka bir boyuta taşıyor. Dünyanın pek çok yerinde bulunan ve hatta adeta dünyayı kasıp kavuran bu furya, en sonunda Türkiye'ye de geldi.
Birbirinden keyifli parkurlara sahip olmasının yanı sıra sayısız eğlenceli aktiviteyi de bünyesinde barındıran bu yeni nesil eğlence alanı, yetişkinlere olduğu kadar çocuklara da hitap etmesini çok iyi biliyor. Aynı zamanda bu eğlence parkında adeta yer çekimi olmayan bir ortamı deneyimlemek de mümkün hale geliyor.

Üstelik fiyatlar da bu denli kaliteli vakit geçirmekle mukayese edildiği zaman son derece makul. Bu benzersiz eğlence, şimdilik sadece Mall of İstanbul'da yer alıyor. Öte yandan bu yeni nesil eğlence anlayışının Türkiye'de bir ilk olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Mall of İstanbul'da Flyzone ekibi, sabırsızlıkla seçkin ziyaretçilerini ağırlamayı ve keyifli vakit geçirmeleri için her şeyi yapmayı bekliyor.

Neden Flyzone Tercih Edilmeli ve Farkları Neler?

* Flyzone, her yaş grubuna hitap eden bir eğlence anlayışını barındırmasından dolayı yediden yetmişe ve hatta ailecek eğlenme imkanı sunan bir eğlence anlayışıdır. Öyle ki her yaş grubu için farklı alanlar dahi mevcuttur.
*Flyzone, bu alanda uzman kimseler tarafından düzeni bir şekilde denetlenmekte ve burada keyifli vakit geçirenler profesyonel antrenörler nezaretinde bulunmaktadır.
*Flyzone'da birden fazla parkur yer aldığından dolayı sıradan bir trambolin parkıyla kıyaslama imkanı yoktur. Aynı zamanda Flyzone spor yapmak imkanı da sunmaktadır.
*Flyzone, bu kaliteli eğlence anlayışını çok makul fiyatlarla sunarak bütçeyi koruyarak keyifli vakitleri ikiye katlar

Flyzone Hakkında Bilinmesi Gereken Diğer Birtakım Hususlar

Flyzone'da partiler ve şirketlere dair de pek çok etkinlik bulunmaktadır. Bu bağlamda çok daha özel fiyatlar söz konusu olacaktır. Aynı zamanda bireysel müşteriler için de açılışa özel indirimli fiyatlar söz konusudur.

Elbette her türlü etkinlikte söz konusu olabileceği gibi Flyzone trambolin park operasyonlarında da müşterilerin planlarında değişiklik yapması gerekebilir. Flyzone, bu konuda her daim anlayışlı davranır ve 24 saat öncesine kadar rezervasyonları iptal etme hakkı tanır. Ancak misafirlerinin rezervasyon saatlerinden 30 dakika öncesinde alanda olmaları da gerekmektedir.
Bu sayede herhangi bir aksaklık yaşamadan ve vakit kaybetmeden herkesin keyifli zaman geçirmesi sağlanmış olur. Flyzone'un sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasında açık olduğunu da unutmamak gerekmektedir.
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem