Kına Malzemeleri Konhaber Reklam

Kına Malzemeleri

konhaber.com
18.04.2019 20:44

Kına geceleri için lazım Olan kına malzemeleri gökçe kınada. Gelecek planları yapan genç çiftlerimizin mesut yuvalarına ilk adım olan düğün ve hazırlıkları başlı başına bir iş projesi gibi yürütülmesi gerekebilir. En ufak bir aksilik durumunun yaşanmaması için özellikle Kına gecesi ve düğün töreni için ihtiyaç duyulan tüm hazırlıklarının günler öncesinden tamamlanması büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bu yazımızda düğünden hemen önce yapılan geleneksel Kına gecesinde gereksinim duyulan Kına malzemelerinin ne olduğu ve nereden alınması gerektiğiyle ilgili hayat kurtarıcı tüyolar vereceğiz.

Kına gecelerinin baş kahramanı olan gelinlerin bu özel gecede giyeceği kıyafet büyük önem arz etmektedir. Sonuçta dediğimiz gibi gecenin yıldızı olduğu gibi tüm gözler üstüne doğrultulmuş vaziyette olacak. 

Genelde kırmızı ve mürdüm renklerinin kontrast oluşturduğu Bindallı/Kaftanlarda yeni nesil modada pembe, mor, sarı ve lacivert renkleri de oldukça çok tutulmakta.
Gelin kızımızın kıyafeti hazır olduğuna göre sıra ambiyansı oluşturan aksesuar ve diğer Kına malzemelerinde.  Bu gecenin çıkış noktası olan Kına ve Kına tepsisi, Kına Sepeti gibi olması zorunlu aksesuarları Gökçe Kına’dan temin ettiğinizde çoğunlukla hazırlıkları tamamlamış olacaksınız.

 İnce nüanslara sıra gelindiğinde nedime seçimlerinize göre diğer konuklardan nedimelerinizi ayırt edilmesini sağlayan renkli Nedime Taçları/Bilekliklerini listenizde sakın eksik etmeyin.
Bazı yörelerde yer alan Kına testisi şimdiki kına gecelerinin genelinde aranılan bir ayrıntıya dönüştüğü için içi şeker ve bir çok şeyle doldurabileceğiniz testiyi de mutlaka temin etmelisiniz.
 Kına gecenizi muhteşem ayrıntılarla bezemek için Kına El mumları, Çerez Keseleri ve Tef gibi gözle görülen aksesuarlar konuklarınızın da oldukça hoşuna giden görsel ürünlerdir.  Listenizi kaba taslak oluşturduğunuz için tek bir adresten toplu şekilde satın almanız ayrıca zamandan tasarruf sağlamanızı sağlar.

Toptan Kına Malzemelerini  en bilindik ve güvenilir olan Gökçe Kına Malzemelerinden kapıda ödeme seçeneğiyle yorulmadan, fazla para harcamadan tek bir tıkla alışverişinizi https://www.gokcekina.com/ dan  tamamlayabilirsiniz…
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem