Kısırlık Sorununuzu Tüp Bebek Tedavileri İle Ortadan Kaldırın
Konhaber Reklam

Kısırlık Sorununuzu Tüp Bebek Tedavileri İle Ortadan Kaldırın

konhaber.com
10.07.2019 11:10

Kısırlık dünya üzürinde milyonlarca çiftin karşına çıkan bir sorun. Doğal yollardan çocuk sahibi olmak isteyip kısırlık sorunu ile karşılaşan çiftlerin ise son dönemde başvurduğu yöntem hiç şüphesiz tüp bebek. Tüp bebek tedavileri hayatımıza 70’li yılların sonuna doğru girmesiyle kısırlık sorununa büyük bir ölçüde çözüm getirdi. 70’li yıllardan günümüze gelen bu süre içerisinde tüp bebek tedavileri akıl almaz gelişmeler ve yenilikler artık oldukça yüksek başarı oranları iile hizmet veriyor. Çiftlerin doğal yollardan bebek sahibi olmalarını engelleyen neredeyse her soruna çözüm bulan tüp bebek tedavileri ülkemizdeki birçok çiftin umut ışığı olmuş durumda. Ebeveyn olma hayallerini gerçeğe dönüştüren tüp bebek, kadınlara ve çiftlere özlemini duydukları bebeklerine sahip olma şansı tanıyor.

Tüp Bebek Tedavileri Nasıl Uygulanır?
Tüp bebek günümüzde dünya üzerinde birçok çifte umut ışığı sunan oldukça önemli bir tedavi yöntemidir. Doğal yollardan çocuk sahibi olamayan her çiftin başvurabileceği bi tedavilerin nasıl uygulandığı bahsetmeden önce küçük bir bilgi vermekte fayda var. Evet tüp bebek tedavilerine her çift başvurabilir ancak uzmanların tavsiyesi 1 yıldır düzenli bir şekilde, hiçbir korunma yöntemine başvurmadan cinsel birliktelik yaşamış ve bunun sonunca hala gebe kalamamış çiftlerin tüp bebek tedavilerine başvurmalarını öneriyor. Gelelim tüp bebek tedavilerinin nasıl uygulandığına. Tüp bebek anne adayından alınan yumartalıklar ile baba adayından alınan sperm hücrelerinin laboratuvar ortamında yapay bir döllenmeye tabi tutulması ile gerçekleşiyor. Daha sonra ise tedavi beklenilen şekilde devam ederse oluşan sağlıklı embriyo hücreleri anne adayının rahmine enjekte edilerek normal gebelik süreci bekleniyor. Bazı durumlarda ise  çiftlerin yumurta veya sperm hücreleri çocuk sahibi olmalarına engel olduğu durumlarda sperm, yumurta veya embriyo donasyonu gibi tedavileri başvurulabiliyor. Ancak ne yazık ki ülkemizde bu saydığımız tedavi yöntemleri yasal olarak uygulanamıyor. Peki bu durumda çiftler ne yapacak? Bu durumda olan çiftlerin endişelenmesine hiç gerek yok. Tüp bebek tedavilerinin öncü merkezi olan Kıbrıs bu noktada sizlerin yardımına koşuyor. Kıbrıs’ta bulunan tüp bebek merkezleri arasında sizlere en kaliteli hizmeti sunacak adres ise Cyprus Ivf.

Cyprus Ivf İle Tedavinizde Başarı Şansınızı Arttırın
Kıbrıs tüp bebek tedavileri konusunda dünyanın önde gelen bölgeri arasına girmiş durumda. Peki Kıbrıs’ta hangi tüp bebek merkezini tercih etmelisiniz? Tüp bebek tedavilerine başvuran çiftlerin dikkat etmesi gereken konulardan birisi ise tercih edecekleri tüp bebek merkezleri. Tüp bebek tedavilerinden elde edeceğiniz başarı şansını büyük bir ölçüde belirleyecek olan tüp bebek merkezlerini seçerken titizlikle davranmalısınız. İşte bu yüzden sizlere gerek yüksek başarı oranları gerekse alanında uzman hekimleri ile güvenle önerilebilecek Kıbrıs tüp bebek merkezi Cyprus Ivf. Siz de kaliteli bir Kıbrıs tüp bebek merkezi nasıl olur merak ediyorsanız bu: https://www.cyprusivf.net/ sayfayı ziyaret etmelisiniz.
 
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem