Konya'da 4 günde 3 silahlı gasp! Şüphelilerden biri gözaltına alındı   Konhaber Reklam

Konya'da 4 günde 3 silahlı gasp! Şüphelilerden biri gözaltına alındı

konhaber.com
14.02.2018 10:43
Geride bıraktığımız hafta içinde Konya kent merkezi ile Ereğli ilçesinde 3 ayrı iş yerinde silahlı gasp olayı yaşandı. İki kişi, av tüfeğiyle iş yerlerindeki paraları aldı, ayrıca bir market sahibini de yaraladı. Polis ve jandarmanın her yerde aradığı o iki şüpheliden biri Alanya’da gözaltına alındı.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Önce Ereğli’de bir akaryakıt istasyonu, ardından kent merkezindeki bir market, son olarak da  yine Ereğli’de bir market…. 

Av tüfekli iki gaspçı, geride bıraktığımız hafta içinde üç ayrı olaya karıştı. Polis ve jandarma ekipleri, kent genelinde güvenlik kameralarına yakalanan gaspçıları arıyordu. 

Şüphelilerin, Seydişehir İlçesindeki Açık Cezaevinden firar eden Hasan Y. ve Mustafa S. olduğu belirlendi. Hasan Y. Antalya'nın Alanya İlçesinde gözaltına aldı. 

Konya'ya getirilen Hasan Y, ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, tutuklanarak yeniden cezaevine gönderildi. 

Polis şimdi kaçan diğer şüphelinin peşinde… 


 

YORUMLAR
 • Konyalı altın - 14.02.2018
  KARDEŞİM KON TV KONHABER AKPARTİ MEBUSLARI İLE GÖRÜŞSÜN CEZALAR ARTSIN NEDİR BU YAA BU TİP HABERLERİ KONYA HALKI HAK ETMİYOR HAKETMİYORUZ HİÇ BİRİMİZ 81 VİLAYET BU İŞİ SİYASİLERE SİZ ÖN AYAK OLARAK ÇÖZEBİLİRSİNİZ
 • Konyalı - 14.02.2018
  Yine Ereğli Yine Olay
 • Zekeriya yavuz - 14.02.2018
  hırsızlık suçu için yeni bir düzenleme istiyoruz. masum çalışkan halk kazanıyor. gaspçı elinden alıyor. ağırlaştırılmış bir ceza verilmeli
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem