Konya'da iki kişiyi öldürdüğü iddia edilen şüphelinin ilk ifadesi!

Konya'da iki kişiyi öldürdüğü iddia edilen şüphelinin ilk ifadesi!  Konhaber Reklam
konhaber.com
2017.09.13 16:38
Konya'da Mısır uyruklu iki kişiyi öldürdüğü iddia edilen şüpheli, emniyetteki ilk ifadesinde son günlerde eşi ile sürekli kavga ettiğini ve 2 gündür eve gitmediğini söylediği belirtildi.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Merkez Meram ilçesi Sahibiata Mahallesi Altay Sokağı'nda evinin bulunduğu binanın giriş katındaki lokantada çalışan Fatıma Boumendıl ve Sanaa Mımı Abdelrahman Mkboul'u boğazları kesilerek öldürülmesine ilişkin, cinayet şüphelisi şehirler arası bir otobüste gözaltına alındı.

ŞÜPHELİNİN İLK İFADESİ

Konya’ya getirilerek Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan Amrmohamed İbrahim Mohamed'in emniyetteki ilk ifadesinde, son günlerde eşi ile sürekli kavga ettiğini ve 2 gündür eve gitmediğini söylediği belirtildi.

Eve döndüğünde ise eşinin tekrar tartışma başlatması üzerine kendisini kaybederek cinayeti işlediğini anlatan Mohammed'in, çocuğunu da alarak olay yerinden kaçtığını söylediği kaydedildi.

Mohamed'in Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Öte yandan şüphelinin yanında bulunan 3 yaşındaki çocuğu da ekipler tarafından çocuk yuvasına teslim edildi.

YORUMLAR
  • Alp Bey - 14.09.2017
    Bıktık artık bu olaylardan birde göçmenler çıktı yeter yazıktır bu ülkeye.
  • Bomba - 14.09.2017
    Ülkemde ne gariplikler oluyor, hala daha yabancı girişi devam ediyor.
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem