Konyaspor'da galibiyet sevinci Konhaber Reklam

Konyaspor'da galibiyet sevinci

konhaber.com
20.01.2019 11:16
Atiker Konyaspor'un İkinci Başkanı Selçuk Aksoy, ilk maçtan zorlu hava ve saha koşullarına rağmen iyi mücadele ederek aldığı 3 puanın çok önemli olduğunu söyledi.
2-1 kazanılan Erzurumspor maçının ardından açıklamada bulunan Selçuk Aksoy, “İkinci yarının başlangıç maçıydı. Daha öncede söylediğimiz gibi ikinci yarıya galibiyetle başlangıç yaparak üst sıralara tırmanmayı hedefliyorduk. Hem saha zemininden hem de soğuk hava ve hava şartlarından dolayı zor bir maç oldu. Ama sonuçta galibiyetle ayrılmak güzeldi. 2-0 öne geçtikten sonra maç daha farklı bir noktaya gidebilirdi. Ama talihsiz yenen golden sonra maç biraz sıkıştı. Sonunda galip gelmek bizim adımıza güzeldi." dedi.

Aksoy, "İnşallah önümüzdeki hafta kendi sahamızda oynayacağımız Antalyaspor maçı ile bu çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Takımımızın kamp dönemi sonrasındaki ilk maçıydı. Zaman içerisinde uyum sorununun ortadan kalkarak daha iyi şekilde futbolun sonuca yansıyacağını düşünüyorum. Soğuk havaya rağmen buraya gelen ve takımımızı destekleyen taraftarlarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Yine soğuk havada ve bu zeminde mücadele eden başta kendi oyuncularımız olmak üzere tüm futbolculara da özverili mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
  • Gonyali - 20.01.2019
    Takımın önü açık.. yönetim iyi, takım iyi, t.direktorumuz iyi, kulübün borcu yok şehir başarıya aç.. stadyum dünya çapında, taraftar mükemmel inşallah başarıda kupalarda arka arkaya gelecek çok yakın bunu herkes hissediyor... inşallah şampiyonlar ligide şampiyonlukta çok yakın..bu sene ilk beş seneye ilk üç ondan sonraki sene şampiyonluk hedeflenmeli...
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem