Konyaspor'dan Konya iddialarına jet yanıt Konhaber Reklam

Konyaspor'dan Konya iddialarına jet yanıt

konhaber.com
10.06.2019 13:46
Konyaspor, A Milli Takımın İzlanda'da yaşadığı sorunla ilgili olarak yanlış iddialara yanıt verdi.
Gazeteci Nevşin Mengü, "İzlanda'da Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan herif salağın teki eyvallah. yalnız İzlanda'yı kınarken atlamamız gerek bir detay var. Milli takımın bekletilme sebebi, uçuşun onaylanmamış bir havaalanı olan Konya'dan yapılması." iddiasında bulunmuştu.

Konyaspor da bu iddiayı yalanlayarak, "Kulübümüz, UEFA Avrupa Ligi maçları için Konya'dan Portekiz (2), Avusturya, Ukrayna, Belçika, Fransa'daki uluslararası havaalanlarına direkt uçuşlar gerçekleştirmiştir" açıklamasını yaptı.

YORUMLAR
 • Fransanın yenilgisini hazmedememiş bu bayan. - 10.06.2019
  Konyaspor, UEFA maçlarına Konyadan gitti. Hiç böyle sorun olmadı. Emteye uzatılan o fırça Milletimize uzatılmıştır. Bu yapılanı aptallık deyip geçiştiren bayan, kasten yapılan arama işlemlerinde bile ülkemizi suçluyor. İzlanda seni bekliyor Mengü...
 • KONYALI - 10.06.2019
  KONYA DAN BU HAFTA CUMA GÜNÜ ALMANYA NIN STUTTGART ŞEHRİNE DİREKT UÇUŞUMUZ VAR. KONYAYI KÜÇÜK GÖRENLERE ve BİLMEYENLERE DUYURULUR.
 • Vatandaş - 10.06.2019
  Milli bir meselede bile Ülkesini suçlayan birisi Türk olabilrmi Ne yazık ki bunlara değer verenler var.
 • DOĞRUCU DAVUT - 10.06.2019
  Ey.,Sayın Konya Milletvekilleri....kONYA HAVAALANI\'NI ULUSLARARASI UÇUŞLARA AÇTIRIN LÜTFEN.kONYA\'DAN KIBRIS\'A BİLE DİREKT UÇAMIYORUZ.
 • AHMET DEMIR - 10.06.2019
  konya havalımanı su anda uluslararası ucusa acık havalımanıdır.hasvaalanı degıl havalımanı bılır bılmez konusmayın beyler konyalı sıvıl havacı olarak bu gıbı asparagas hasberlerı kınıyorum.nevsın mengu dedıgınız lanet havalımanından ne anlar 45 yıl ataturk hsavalımanında calısmıs bırı olarak .lutfen bılmedıgınız konularda yorum yapmayın.konya havalımanı uluslararası hucuslara acıktır ve devaMLI UCUS YAPILMAKTADIR.BILGILERINIZE.
 • AHMET DEMIR - 10.06.2019
  SENIN NEREN DOGRU ULAN YAMUK HER TARAFIN YAMUK.
 • MEHMET - 11.06.2019
  NEVŞİN MENGÜ SENİ KONYADAN DİREK AMSTERDAM,KOPENHAG,DUSSELDORF,OSLO,STOCKHOLM,STUTGART ŞEHİRLERİNE UÇURABİLİRİZ,ÖNCE BİR ARAŞTIR BİRDE GAZETECİYİM DİYE ÇIKMIŞIN (BENCE DEĞİLSİN) BİRŞEYDEN HABERİN YOK OTURDUĞUN YERDEN SALLIYON BİRAZ VATANSEVER OL.
 • İBRAHİM - 11.06.2019
  her tarafı devlet olsa ne olur.Konya nın Selçuklu ilçesi kadar nüfusa sahip bir yer.kalkmışlar Konya onaylanmamış havaalanı diyorlar.
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem