Lenovo Servisi Konhaber Reklam

Lenovo Servisi

konhaber.com
16.04.2019 14:18

Lenovo markası dünya genelinde uzun yıllardır bilgisayar alanında üretim yapan köklü bir firmadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber kullanımı artan akıllı telefonların üretimini de yapan firma her geçen gün daha da büyüyerek her türlü bilgisayarın, tabletlerin, akıllı telefonların, iş istasyonlarının, network sistemlerinin ve depolama çözümlerinin üretimini yapıyor. Lenovo servisi olarak faaliyet veren firma lenovo marka her ürünün bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerini verir. Firma bireysel ya da kurumsal her müşterisine gereken özeni göstererek hizmet verir. Firma lenovo servis olarak tüm Türkiye'ye yaygın ulaşım ağı ile hizmet veriyor. Firmanın hizmetlerinden yararlanmak için lenovoservisturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lenovo Servisine Nasıl Ulaşabilirim?
Firma Türkiye'de lenovo marka her ürünün hem servis hizmetlerini hem de yedek parça hizmetlerini veriyor. Kullandığınız cihazların özelliklerine ve arıza tipine göre firmadan günün her saati teknik destek alabileceğiniz gibi whatsapp destek hattından laptop servis hizmetlerini alabilirsiniz. Bunun yanında firmanın online sitesinde bulunan servis formunu doldurarak cihazlarınızın sorunlarını firmaya ulaştırabilirsiniz. Firma kurumsal lenovo müşterileri için talep edildiği takdirde özel olarak müşteri temsilcileri sağlar. Firma gerektiğinde evlerde de teknik destek hizmeti veriyor.

Kurumsal Lenovo Kullanıcılarına Verilen Hizmetler
Firma kurumsal lenovo kullanıcıları ile özel sözleşmeler yaparak ihtiyaç duyulan her türlü desteği sağlar. Ayrıca kurumsal firmalarda kullanılan network sistemlerinin, iş istasyonlarının, sunucuların ve diğer cihazların kurulumu ve kullanımı ile ilgili gerekli bilgileri verir. Bunun yanında bireysel müşterilerin kullandığı cihazların garanti kapsamı dışındaki bakım ve onarım hizmetleri için firmanın destek hattını araması gerekir. Firmada bütün lenovo marka ürünlerin orijinal yedek parçası ve aksesuar satışı yapılıyor.

Akıllı Telefonların Arıza Onarımı
Kuruluş itibariyle bilgisayar üreten lenovo markası son yıllarda akıllı telefon üretimi de yapıyor. Piyasada çok tutulan lenovo marka akıllı telefonların arıza açması halinde eğer ürün garanti kapsamında ise firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile cihaz firmaya gönderilir ve söz konusu arıza giderildikten sonra firma ürünü yine adrese teslim edilmek üzere kargoya verir. Tüm yapılan hizmetler ücretsizdir. Garantisi olmayan her ürünün tespit edilen arıza fiyatı farklı olmakta olup firma ile iletişime geçiniz.
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem