Lohusa Pijama Takımları LohusaHamile.com ‘dan Alınır…  Konhaber Reklam

Lohusa Pijama Takımları LohusaHamile.com ‘dan Alınır…

konhaber.com
05.01.2019 03:29

Çocuk sahibi olmak her anne adayı için en özel zamanlardan biridir. Doğum sancılarının sona ermesi ve Bebeğinizle tanıştığınız o mucizevi an,  Emzirme sürecinin başlaması  vs. Bu dönem için anne adayları önceden hazırlanırlar.

Lohusa pijama takımlarını, Sabahlıklı lohusa pijama takımlarını lohusa gecelik takımlarını neredeyse marka, marka araştırıp incelemektedirler.
Hayatları’nın en önemli zamalarında en şık ve en özenli parçaları seçerek, daha güzel görünmek istemektedirler. Lohusahamile.com olarak Bu amaç doğrultusunda anne ve bebeği baz alarak oluşturduğumuz setler ile Anne adaylarının ulaşılabilirliği kolaylaştırdık. Ürünlerimiz; genel olarak Mecit, Feyza, Effortt, Poleren, Aqua, Monamise vb. markalar olup,  anne ve bebek sağlığı açısından özenle seçilmiş ürünlerdir.

Ayrıca normal pijama takımlarına göre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Nasıl bir kolaylık sağlıyor ? dediğinizi duyar gibiyim. Lohusa pijama takımları; Genel olarak Emzirme kolaylığı sağlamaktadır. Sağlı ve sollu olmak üzere 2 taraflı açılır düğmeler bulunmaktadır. Bunun yanında genel olarak lohusa pijamalarının bel kısmı ayarlanabilmektedir.  

Sadece anne adaylarına yönelik setler hazırlamıyoruz, istediğiniz hayal ettiğiniz tüm ürünleri isteğinize uygun şekilde tasarlayabiliriz. Bebekler için Bebek tulumları,  zıbın, patik ve hatta isimli 3 lü veya 10 lu setler yapabiliriz.  Günümüzde şık olmayı seven bir çok kadın, doğum sonrasında da bu şekilde şık olmak, anılarını ölümsüzleştirmek ve bakımlı görünmek istemektedir. Şık görünmek isteyen anne adayları için rahat olan bir çok lohusa modellerini sizler için bir araya getirdik. Sizler de birbirinden farklı, en önemlisi anne ve bebek sağlığını önemseyen kaliteli ve fiyat olarak uygun olan sabahlıklı gecelik takımlarımıza göz atmak istiyorsanız lohusahamile.com’a girerek ürünlerimizi hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Güvenilirlik açısından kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz. Sizin güveniniz bizim memnuniyetimizdir.
 
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem