Mutfakların Vazgeçilmez Baharatları Konhaber Reklam

Mutfakların Vazgeçilmez Baharatları

konhaber.com
12.03.2019 21:35
Yemekler de kullanılan baharatların güvenilir bir firmadan alınması oldukça önemlidir.

Evlerin vazgeçilmezi olan yemeklerde kullanılan baharatlar çok çeşitlilik gösterir. Yemekler de kullanılan baharatların güvenilir bir firmadan alınması oldukça önemlidir. Çünkü baharatların taze olması, doğal olması yemeklerin aromasını etkiler. Sizlerde güvenilir bir marka arıyorsanız Sekerogluonline.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Baharat çeşitlerinden kurutmalık Antep patlıcan çeşitlerine kadar aradığınız pek çok ürünü firmadan temin etmeniz mümkündür. Firma uzun yıllardır birçok çeşit baharat ve kahvelerin satışını yapan güvenilir bir firmadır. Ayrıca nar ekşisi, bitkisel ürünler ve çeşitli hazır kahve ürünlerinde satışını firmada bulabilirsiniz. Firma müşterilerini adeta bir işbirlikçi anlayışı ile karşılıyor ve onlardan gelen dönütleri bu doğrultuda değerlendiriyor.
 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

Firma müşterilerine oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Mutfaklar için aradığınız pek çok ürünü firmadan temin etmeniz mümkündür. Bu doğrultuda firmanın online sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünü stokta olması halinde üyelik gerekmeksizin sipariş edebilirsiniz.
 

Ayrıca siteye üye olarak hem sipariş ettiğiniz ürünü takip edebilir hem de firmanın indirimli ürünlerinde haberdar olabilirsiniz. Firmadan 100 TL ve üzeri alış verişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünün ödemesini kredi kartı ile ya da hesaba havale seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra aynı gün ürünleriniz kargoya veriliyor. Ancak temini zaman alan ürünler hakkında müşteriler önceden bilgilendiriliyor ve gerekli ön hazırlıklar yapılıyor.
 

Ürün Tesliminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Firma gıda üzerine sistemli bir şekilde çalışan ve tüm Türkiye'ye ürün dağıtan bir firmadır. Paketlenmesinden sevkiyatına ve oluşturulan siparişin alınmasına kadar her birimde alanında deneyimli personeller ile hizmet vermektedir. Ancak zaman zaman ürün tesliminde sevkiyata bağlı hasarlar oluşabiliyor. Böyle durumlarda firma görevlisi ayrılmadan ürünleri incelemeli ve sorun olan ürünü tutakla geri iade etmelisiniz. Eğer ürünü teslim aldıktan sonra hasar olduğunu belirlediyseniz yine tutanak tutup bunu firmanın faks adresine ya da mail adresine en kısa zamanda bildirmelisiniz.
 

Müşteri Hizmetleri

 

Firma satmış olduğu her ürünü kalite yönetim sistemi ve gıda yönetim sistemi şartlarına uygun olarak satmaktadır. Firma aynı zamanda Antep fıstığı satışı da yapıyor ürünler hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem