Online ve Ücretsiz 1. Sınıf Kazanım Testleri Testhocasi.com’da.  Konhaber Reklam

Online ve Ücretsiz 1. Sınıf Kazanım Testleri Testhocasi.com’da.

konhaber.com
19.02.2019 10:24
Test Hocası, Türkiye’nin en çok tercih edilen online test çözme sitesidir.

Test Hocası, Türkiye’nin en çok tercih edilen online test çözme sitesidir. Yeni müfredat çerçevesinde online kazanım testleri çözme imkanı sunar. Kullanımı kolay ve hızlı sayfalarından cevaplı çözümlü sorular çözebilirsiniz. Tamamen ücretsiz test çöz imkanı veren Test Hocası, EBA kazanım testleri ve MEB kazanım testleri ile uyumlu yüzlerce test içeriyor. Bu testlerden biri de 1. Sınıf testleridir.

Yeni müfredat kazanım testleri, 1. Sınıf öğrenciler için önemli kazanımlar sağlar. Milli Eğitim Bakanlığının bünyesinde faaliyet gösteren bir eğitim platformu olan EBA, yeni müfredat çerçevesinde çeşitli sınıflardaki öğrenciler için EBA kazanım testleri ve MEB kazanım testleri sunar. Test Hocası, Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu EBA testleri ve MEB testleri çerçevesinde hazırlanan soruları öğrencilerle paylaşıyor.

Test Hocası üzerinden sunulan online kazanım testleri, farklı sınıflarda ve farklı eğitim düzeyindeki öğrenciler için bazı kazanımlar sağlar. EBA kazanım testleri veya MEB kazanım testleri çerçevesinde öğrencilerin bilgilerini ölçmeye yarar. EBA testleri aracılığı ile öğrenciler, bilgilerinin seviyesini ölçebilir. Ayrıca, hangi konularda veya yeni müfredat içinde nerede eksik kaldıklarını görebilirler. Online kazanım testleri veya cevaplı çözümlü sorular için test çöz seçeneği ile öğrenciler, istedikleri testleri çözebilir.

MEB kazanım testleri için Testhocasi.com sayfalarında online bağlantı yönergelerinin takip edilmesi yeterlidir. EBA testleri ve MEB testleri uyumlu sorularla öğrenciler, istedikleri dersi seçerek cevaplı çözümlü sorular çözebilir. Aynı alandan farklı soruları test çöz seçenekleri ile çözme imkanı bulunuyor.

1. Sınıf kazanım testleri olan Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi dersleri sorularından oluşuyor. Matematik ve Türkçe derslerinden 24 farklı konu başlığı ile test çöz imkanı yer alıyor. Hayat Bilgisi dersi için de 11 farklı konu başlığı ile cevaplı çözümlü sorular çözülebilir.


YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem