Özgüven'den toplu açılış törenine davet Konhaber Reklam

Özgüven'den toplu açılış törenine davet

konhaber.com
14.12.2018 17:10
Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven 17 Aralık Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek toplu açılış törenine tüm ilçe halkını davet etti.
Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, konuyla ilgili yaptığı açıklamada program içen 17 Aralık Pazartesi saat 09.00’da belediye önünden otobüslerin kaldırılacağını açıkladı.

Özgüven “13. Yüzyılda Konya’mızda yaşayan en büyük İslam alimi olan Mevlana, fikirleriyle hala günümüze ışık tutmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından insanlar Mevlana Türbesi’ni ziyarete gelmektedir. Hoşgörü ve tevazunun timsali olan Mevlana, tüm dünya insanlarının ilgisi ve sevgisine mazhar olmuştur. Bu vesileyle vuslatının 745. yılında Mevlana Hazretlerini rahmetle anıyorum. Bu yıl da Konya’mızda Şeb-i Arus etkinlikleri kapsamında düzenlenecek törene Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrif edecekler. Öncesinde toplu açılış ve miting için Sayın Cumhurbaşkanımız saat 13.00’te Mevlana Meydanı’nda olacaklar. Mevlana Celaleddin-i Rumi Hazretlerinin vuslatının 745. yılı vesilesiyle Konya’mızda düzenlenecek Şeb-i Arus törenlerine ve Sayın Cumhurbaşkanımızla buluşmaya tüm hemşehrilerimizi bekliyorum. 17 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 09.00’da belediyemiz önünden otobüsler kalkacaktır” ifadelerini kullandı.


 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem