Paykwik Kart Nedir?
Konhaber Reklam

Paykwik Kart Nedir?

konhaber.com
03.01.2019 19:11
 

Paykwik kart, yurt içi veya yurt dışından her alanda alışveriş yapabileceğiniz oldukça güvenli sanal ödeme kartıdır. İnternet alışveriş kartları içerisinde en güvenli ve en keyifli kullanım olanaklarına sahip olan, kart ile istediğiniz her alanda güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkartabilirsiniz. Çağımız teknolojisi internetin sağladığı olanaklar ile zaman kaybetmeden mağazalarda dolaşıp yorulmadan evinizden veya iş yerinizden oturarak alışveriş yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Sanal ortamda kredi kartı numaralarınızı vererek risk almadan Paykwik kart ile rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Diğer sanal kartlara göre birçok avantaja sahip olan Paykwik kart imkânlarından yararlanarak tüm alışverişlerinizi internet üzerinden yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Paykwik Kart Avantajları
Paykwik kartın avantajları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. En önemli avantajlarının başında minimum ödeme seçeneğinin 10 Euro olmasıdır. İnternet üzerinde kullanılan diğer sanal kartların minimum ödeme tutarları 30 ile 50 Euro arasında değişir. Oysa Paykwik kart minimum ödemeyi düşük tutup maksimum ödemeyi sınırsız belirleyerek sizlere kolaylık sunar. Bir diğer avantajı ise kolay sahip olabilmenizdir. Uzun üyelik sözleşmeleri doldurup onayı için günlerce bekleme zahmetinden sizi kurtararak canlı destek ya da watshap iletişim hattından dakikalar içerisinde sanal kart sahibi olabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik ve kolay olan kartınıza ait 14 haneli pin kodunu girmeniz yeterli olur. Kesinlikle kişisel bilgileriniz istenmez ya da bildirilmez. Bu nedenle oldukça güvenli bir sanal kart sistemidir.

Paykwik Kart Bozdurma İşlemi Nasıldır?
Paykwik kart bozdurma işlemi kullanımı kadar kolaydır. Kartınızın içerisindeki paranız Euro cinsinden yüklendiğinden bozdururken de o günün kuru üzerinden hesaplama yapılıp kartınız içerisindeki paranız anında hesabınıza aktarılır. Paykwik bozdurma işlemi esnasında değer kaybı, gecikme, ödenmeme durumu gibi hiçbir problem yaşamazsınız. En güvenli sanal kart olan Paykwik kart tüm Dünya ülkelerinde ve ülkemizde en çok rağbet gören sanal karttır. Rahat ve güvenli internet alışveriş imkânları için en güvenli Paykwik kartını www.odemekartlari.net adresinden alabilirsiniz. Kesinlikle sorun yaşamadan pratik ve rahat kullanıma sahip güvenli bu sanal kart hizmeti ile tanışın ve internette keyifle alışveriş yapın.
 
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem