Poliüretan Yapıştırıcı – Halı Saha Yapıştırıcısı – Bağlayıcı – Polin Kimya Konhaber Reklam

Poliüretan Yapıştırıcı – Halı Saha Yapıştırıcısı – Bağlayıcı – Polin Kimya

konhaber.com
03.06.2019 10:39

Poliüretan Yapıştırıcılar, Halı saha yapıştırıcıları, bağlayıcılar, zemin kaplamaları, boyalar, astarlar, macunlar, izolasyon malzemeleri inşaat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Yapılan işlemin kalitesi de bu ürünlerin kaliteli olmasına ve doğru uygulanmasına bağlıdır.  Polin Kimya olarak bu alanda 25 yıllık tecrübemizle ve yıllarca süren arge çalışmalarımızla üstün özellikleri olan kaliteli ürünler üretmekteyiz. Bu sayede gerek yurt içinde gerekse yurt dışında pazar ağımız sürekli genişliyor. Müşteri ihtiyaçlarını sürekli takip ederek ürün çeşitliliğini arttırıyoruz. Bağlayıcı çeşitlerimiz arasında renkli bağlayıcı, dökme bağlayıcı ve press bağlayıcılar bulunuyor ve geniş bir alanda kullanılıyor. Bağlayıcılar RIM poliüretan parçaları, kauçuk granülleri, sünger kırpıkları gibi partikülleri birleştirir ve bağlar. Bağlayıcılar ayrıca yapıştırıcı ve izolasyon amaçlı astar olarak da kullanılır.

Tek kompenentli, poliüretan bazlı bağlayıcılar genellikle spor sahaları, çocuk oyun parkları, yürüyüş yollarının kaplanmasında kullanılan kauçuk parçalarının bağlanması için kullanılır. Uygulanmasında kalıplama ve dökme teknikleri kullanılır. Ancak kauçuk granüllerin bağlanmasında yüksek verim olması için granüllerin temiz olması, yağlardan, toz ve topraktan arındırılmış olması gerekir. Polin Kimya bağlayıcılar suya dayanıklı olmalarıyla özellikle tercih edilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz sıcak ve nemli havalarda çabuk kürleşmektedir. Esnek bir yapıya sahiptir. Dış ortamlara karşı güçlü dayanımı vardır. Bağlayıcılar oda sıcaklığında 9 ay saklanabilmektedir. Uygulama sırasında eldiven kullanılmalı ve bağlayıcının tenle temas etmemesi sağlanmalıdır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bağlayıcı çeşitlerimiz de iso kalite standartlarında üretilmektedir.

Kalıplı üretimlerde kauçuk granülleri ile binder bağlayıcı karıştırılır, kalıplara alınır ve basınç işlemi uygulanır. Elde edilen kilit taşlar şeklinde kalıplanmış parçalar, uygulama yapılacak alanda birbirine eklenerek zemin kaplanır. Bağlayıcıların özellikleri ve uygulama yöntemleri konusunda firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapılacak işlem için en uygun bağlayıcıyı almanız konusunda size yardımcı olmaktayız. Türkiye’nin her yerinde spor sahalarında, çocuk parklarında Polin Kimya bağlayıcılar kullanılıyor ve yeni projeler için sürekli bağlayıcı siparişi veriliyor.  Yurt dışı talepleri de her geçen gün artıyor. Polin Kimya ürünleri kaliteleri yanında fiyatlarıyla da müşteri memnuniyeti sağlıyor. Poliüretan yapıştırıcı, Halı saha yapıştırıcısı, Bağlayıcı ihtiyaçlarınız için yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizle yaptığınız işlemlerde en mükemmel sonucu alacaksınız. 

Detaylı bilgi için web sitemizi www.polinkimya.com ziyaret ediniz.
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem