Remzi Ay, Konyali teknik direktör Mehmet Yıldırım'ı kutladı Konhaber Reklam

Remzi Ay, Konyali teknik direktör Mehmet Yıldırım'ı kutladı

konhaber.com
21.01.2019 12:36
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, TFF U16 Milli Takımının Ege Kupasında şampiyonluğa ulaşmasından dolayı Konyalı Teknik Direktör Mehmet Yıldırım'ı kutladı.
Sorumluluğunu Konyalı teknik direktör Mehmet Yıldırım’ın yaptığı TFF U16 Milli Takımı Ege Kupası’nda şampiyon oldu.

Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, 1984 yılında amatör spor kulüplerinden Karabağ Gençlerbirliği’nde futbola başlayan, Ankaragücü, Trabzonspor, Konyaspor, Başakşehir gibi birçok kulüpte profesyonel futbol oynayan ve şu an Türkiye Futbol Federasyonu U16 Milli Takımının teknik direktörlüğünü yapan Mehmet Yıldırım’ın başarısını  kutladı.

Ay "Bu yıl 20'ncisi düzenlenen Mercedes-Benz U16 Ege Kupası'nın final maçında İspanya'yı 2-0 mağlup ederek şampiyon olan TFF U16 Milli Takımımızı canı gönülden kutlarım. Ülke genelinde kulüplerimizde yer alan yetenekli genç futbolcuların sistemli çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılması ve bu oyuncuları doğru ellerde geliştirerek, doğru program içerisinde Milli Takımlarımızın hizmetine sunulması gereğini belirtmek isterim. Bu bağlamda amatör ve profesyonel kulüplerimizin mutlaka altyapıya önem vermeleri gereği ve gerçeği ile Milli Takımımızda başarıyla görev yapan Konyalı teknik direktörümüz Mehmet Yıldırım’ı tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.


 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem