Spor ve siyaset dünyası Konya'daki bu düğünde buluştu  Konhaber Reklam

Spor ve siyaset dünyası Konya'daki bu düğünde buluştu

konhaber.com
17.11.2018 17:09
Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın oğlu Zeki Cihan, hayatını Mesut Soğucaklı'nın kızı Badel ile birleştirdi. Genç çiftin nikah törenine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasaboğlu ve Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile birlikte siyaset ve spor dünyasından çok sayıda tanıdık isim katıldı.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın oğlu Zeki Cihan, hayatını Mesut Soğucaklı'nın kızı Badel ile birleştirdik. Genç çiftin nikah töreni Selçuklu Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasaboğlu ve Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile birlikte siyaset, spor ve iş dünyasından çok sayıda tanıdık isim katıldı. Süper Lig kulüplerinin başkanları da düğüne katılmak için Konya'ya geldi. 

Halk oyunları gösterisiyle başlayan törende genç çiftin nikahını Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay kıydı.

Nikah şahitliklerini ise Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasaboğlu, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof.Dr. Uğur Erdener, Türkiye ASKF Başkanı Ali Düşmez, İnsan ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet Güney, Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ampute Futbol Takımı oyuncusu Barış Telli ile Ayşegül Baykan, Mustafa Soğucaklı ve Akif Soğucaklı yaptı. 

Mehmet Baykan'ın davetlilerle yakından ilgilendiği nikah töreni Kur'an-ı Kerim'in okunması ve yapılan dua ile son buldu.  

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem