Temel Karamollaoğlu Çamlıca Cami'sini hedef aldı Konhaber Reklam

Temel Karamollaoğlu Çamlıca Cami'sini hedef aldı

konhaber.com
12.04.2019 14:21
Yerel seçimlere terörle arasına mesafe koyamayan HDP ile ittifak halinde giren Saadet Partisi'nde Genel Başkan Karamollaoğlu bu kez de Çamlıca Cami'sini hedef aldı.
Seçimlere Kandil'in borazanı HDP ile kol kola giren ve çok farklı bölgelerde üstü örtülü ittifaklar kuran Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun, seçim değerlendirmesi yapmak yerine camiyi hedef alması tepkiyle karşılandı.

Karamollaoğlu, Cumhuriyet döneminin en büyük camisi Çamlıca Camii'ni hedefine alarak, "Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya? Bir kere doldursunlar ellerini öperim" ifadesini kullandı.

"BİR KERE DOLDURSUNLAR ELLERİNİ ÖPERİM"
SP Lideri Temel Karamollaoğlu, sadece Türkiye'deki değil dünya genelindeki Müslümanların da imrendiği ve yapılmasından büyük mutluluk duyduğu Çamlıca Cami'sini böyle hedef aldı:

"Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya? Bir kere doldursunlar ellerini öperim. İçeriye giren dışarıya nasıl çıkacak? Günün en az 7-8 saatini vermesi lazım ki, orası dolsun.

Bunu bile idrak etmeden, dışarıdan bakıldığı zaman 'Şu ihtişama bak ya, nereden nereye geldik Türkiye olarak' derseniz, işte hapı yuttuğumuzun resmidir bu. Bu Türkiye'nin ne kadar perişan halde olduğunu gösterir, ne kadar geliştiğini kalkındığını göstermez. Bakış açısı bu." 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem