Türkiye Futbol Federasyonu, Konya halkına teşekkür etti Konhaber Reklam

Türkiye Futbol Federasyonu, Konya halkına teşekkür etti

konhaber.com
09.06.2019 00:11
Türkiye Futbol Federasyonu, Konya'da oynanan ve Milli Takımımızın Fransa'yı 2-0 mağlup ettiği maçta taraftara teşekkür etti.
TFF'den yapılan açıklama şu şekilde:

"A Milli Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası'nı kazanan Fransa ile oynadığı EURO 2020 elemeleri maçında Büyükşehir Belediye Stadyumu tribünlerini dolduran futbolseverler, dünyaya örnek destekleri ile tarihi galibiyetimizde büyük rol üstlendi.  

Tribünleri kırmızı beyaz renklerle dolduran, canla başla mücadele eden takımımızın arkasında itici bir güç oynayan futbolseverler, tüm dünyaya milli birliktelik ve milli ruhumuza örnek bir gece izletti.

Ay-Yıldızlıları maç boyunca hiç durmaksızın tüm kalbiyle destekleyen futbolseverlerimiz, görsel şovları ile de müsabakaya renk katarken coşkularıyla Milli Takım taraftarlığının ne kadar değerli olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi.

Bir milli maça daha mükemmel şekilde ev sahipliği yapan tüm Konya halkına şükranlarımızı sunar; başta Konya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve İl Emniyet Müdürlüğü olmak üzere tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile Atiker Konyaspor Kulübü ve taraftar derneklerine destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. "

YORUMLAR
  • mustafa - 09.06.2019
    konya dan olsa olsa iyi bir milli taraftar olur konyaspor a hayatta taraftar olamaz
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem