Yeniden Refah Partisi’nin Konya İl Başkanlığına Sarısaman atandı Konhaber Reklam

Yeniden Refah Partisi’nin Konya İl Başkanlığına Sarısaman atandı

konhaber.com
13.06.2019 15:11
Yeniden Refah Partisi’nin Konya İl Başkanlığına Ebubekir Sarısaman atandı.
Eski Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi’nin Konya İl Başkanlığına Ebubekir Sarısaman atandı.

Atamayla ilgili açıklamalarda bulunan Ebubekir Sarısaman, “Milli Görüş davasının ikinci 40 yılına yakışır bir şekilde inşallah kısa bir zamanda yeniden milli görüşün kalesi olmayı hedefleyen ilkemizle Konyamızı ve ülkemizi güzel günlerin bekliyor, yeni bir milli şuur ve davanın dirliş muştusu başlamıştır. İnşallah Konyalı vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı sayın Dr. Fatih Erbakan beyin nezdinde kurucular kurulunun yüksek tensipleriyle Konya İl Başkanlığı görevini ekibimizle birlikte yüklenmiş bulunmaktayız. Rabbimden bu aziz millete ve ümmete hayırlı hizmetlerimizi nasip etmesini dualarınız ve desteklerinizle temenni ederim." dedi.

 

YORUMLAR
 • Vatandaş - 13.06.2019
  İNŞAALLAH hayırlara vesile olur.Yeniden Milli Görüşe ihtiyaç var.
 • Salim yayla - 14.06.2019
  Hayırlı mübarek olsun Ebu bekir
 • vatandaş - 14.06.2019
  milli görüşe değil milletimizdeki vatan aşkına ihtiyaç var
 • Nizam - 14.06.2019
  Milli görüşün kalelerinden biride konyadır hayırlı olsun inşaallah Allah muvaffakiyetler versin yeniden Refah partisi bir daki genel seçimlerde yüksek oy oranı alıp konyadan milletvekili çıkıp mecliste temsil edeceğını ümid esiyorum Vatana millete hayırlı hizmetlerde bulunacaktır..
 • Mehmet Canpolat - 16.06.2019
  Rabbim hayırlı eylesin, zor bir zamanda yaşıyoruz, adam gibi adamlara ihtiyacımız var,
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem