Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti milletvekilleriyle bir araya gelecek Konhaber Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti milletvekilleriyle bir araya gelecek

konhaber.com
12.06.2019 09:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezinde, Milli Savunma Bakanı Akar ve partisinin milletvekillerinin de hazır bulanacağı kapalı grup toplantısına katılacak.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve partisinin milletvekillerinin de hazır bulanacağı kapalı grup toplantısına katılacak.

Alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde partisinin milletvekilleriyle bu akşam saat 21.00'de kapalı grup toplantısında bir araya gelecek. Toplantıya, Milli Savunma Bakanı Akar da katılacak. 

Basına kapalı gerçekleştirilecek toplantıda TBMM Genel Kurulunda görüşülen Askeralma Kanunu Teklifi'nin ele alınması bekleniyor.


 

YORUMLAR
  • vatandaş - 12.06.2019
    bedelli askerlik çıktı yaş şartı konuldu ve 15 bin tl ye gittiler.yaşa takılanlar? yeni sistemdeki fiyat iki katı 31 343 oldu. 1 senede ne değişti. bedelli yapacaklar askere hiç gitmemeli.askerlik 5 ay olmalı geriye kalan 5 ayda ücretli olmalı.terhislerdede boşalma olacağını sanmıyorum yeni sistemi bekleyen bir sürü genç var başta ben.
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem