Konya'da kağıt toplayıcısının Konhaber Reklam

Konya'da kağıt toplayıcısının "koltuk takımı" ile tehlikeli yolculuğu

konhaber.com
14.08.2019 15:15
Konya'nın Selçuklu ilçesinde, kağıt toplayıcısının, kağıtlarını koyduğu çuvalın üstüne yüklediği koltuk takımıyla yaptığı yolculuk görenleri şaşkına çevirdi.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız... Ulaşbaba Caddesi'nden İstanbul Caddesi istikametine giden kağıt toplayıcısının üç tekerlekli motosikletle yaptığı tehlikeli yolculuk, saniye saniye görüntülendi. 

Kağıt toplayıcısının, motosikletin arkasına kağıtlarını koyduğu büyük boy çuvalın üzerine yüklediği koltuk takımı görenleri şaşırttı.

Çevredekilerin şaşkın bakışlarına aldırış etmeden ilerleyen ve hem kendisinin hem de arkasındaki sürücülerin hayatını tehlikeye atan motosiklet sürücüsü, uzun süre bu şekilde yoluna devam etti.

 

YORUMLAR
 • Konyalı - 14.08.2019
  Bu atık toplayanlar iyice zivanadan çıktı ne denetim var ne arayan soran...bir çöp bir saatte 10 kere karıştırılıyor saga sola pislikler dağıtılıyor ellerde eldiven yok bu nedir Allah aşkına
 • GrafiKonya - 15.08.2019
  bunları ancak böyle haberlerde sosyal medyalarda duyuyoruz, peki neden her insana davranıldığı gibi bunlara ceza yazamıyorlar, araçları men edemiyorlar neden ne trafik ne polis ilgilenmiyor buna da bir açıklama getirsinler...
  bizim en ufak bir eksiğimizde yazılan cezaların haddi hesabı yok ta bunların ayrıcalığı ne ???
 • DERYA042 - 15.08.2019
  BU İNSANLAR NASIL MİKROP KAPMIYOR ANLAMIYORUM.HASTALIK OLMUŞ İYİCE MESLEK EDİNMİŞLER.ARTIK BİR MÜDAHALE YAPILMALI
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem