Konyaspor, Erdon Daci ile 2023'e kadar yeni sözleşme imzaladı Konhaber Reklam

Konyaspor, Erdon Daci ile 2023'e kadar yeni sözleşme imzaladı

konhaber.com
22.07.2019 12:48
Konyaspor, sözleşmesi 2019-2020 sezonu sonunda sona erecek Erdon Daci ile 2023'e kadar yeni sözleşme imzaladı.
2019-2020 sezonu sonunda Konyaspor'la olan sözleşmesi sona erecek olan futbolcu Erdon Daci için Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda imza töreni düzenlendi.

Törene futbolcu Erdon Daci ile birlikte kulüp menajeri Seçkin Özdil katıldı.

Erdon Daci bugün attığı imza ile Konyaspor ile olan sözleşmesini 3 yıl daha uzattı. 2023 yılına kadar Konyaspor’da forma giyecek olan Erdon Daci yeni sezon için çok heyecanlı olduğunu, kendisine inananları mahcup etmemek için çok çalışacağını ve Konyaspor ile büyük başarılar elde etmek istediğini söyledi.

Erdon Daci “ Aykut hocam, Sayın Başkanımız yöneticilerimiz, takımdaki abilerim bana çok inandı. Bu üzerime büyük bir sorumluluk getirdi. Ben de bu inanca ve güvene layık olmak için geçtiğimiz sezonun ikinci yarısından itibaren disiplinli bir şekilde çalışmalarını sürdürdüm. Bolu’da mükemmel bir kamp ortamı vardı. Hepimiz çok iyi çalıştık. Bireysel olarak kendime hem iyi bakıyorum hem de antrenmanlarda büyük bir motivasyon ve hırsla çalışmalarımı sürdürüyorum. İnşallah bu sezon hem kendi adıma hem de takımımız adına verimli ve başarılı geçeceğine yürekten inanıyorum. Ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

YORUMLAR
 • konyalı - 23.07.2019
  Konyasporda böyle bir oyuncu vardı da biz neden göremedik,adamı depodamı unuttunuz 18 lik kadroda bile göremediğimiz oyuncuyla sözleşme imzalamanızda entresan olmuş doğrusu?
 • binkonut - 23.07.2019
  bu futbolcu kim bilen varmı
  sanki bir yıldızla sözleşme yapılmış gibi ilan ediliyor
 • OKAN - 24.07.2019
  ERDON DACİ İMZALADIYSA BU İŞ TAMAM SENEYE AVRUPA GARANTİ :::)))))))) ŞAKA GİBİSİNİZ YAAAA ......
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem