MHP Genel Başkanı Bahçeli: Cumhur İttifakı varlığını güçlü bir şekilde müdafaa edecektir Konhaber Reklam

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Cumhur İttifakı varlığını güçlü bir şekilde müdafaa edecektir

konhaber.com
23.06.2019 20:38
MHP Genel Başkanı Bahçeli "Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı kutlu varlığını güçlü bir şekilde muhafaza ve müdafaa edecektir." dedi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı kutlu varlığını güçlü bir şekilde muhafaza ve müdafaa edecektir." dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli şunları aktardı:

"Yeni bir erken seçim bahsi açmak, ülkemize yapılacak en büyük kötülükler arasındadır."

 "Türkiye'nin artan iç ve dış sorunlarına karşı Yenikapı ruhuyla hareket edeceğimiz, tartışmasız bir gerçektir."

"Şu anki tabloya göre CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının öne çıkması 23 Haziran seçimine bakışımızı asla değiştirmeyecek, hakkın ve hakikatin safındaki inançlı duruşumuzu etkilemeyecektir."

YORUMLAR
  • ali - 23.06.2019
    sen kim hak kim sonunda kaderinde öcalanın ipine de sarılmak varmış keşke bu günleri görmeseydim sen artık sıfır değil sıfırıonda altındasın bahçeli artk yarın kameraların kaqrşısına geç bebek katilinin avukatları ona kazık atacaktı biz mektubu hemen adaya elçi yolladık getirttik ve aa ya açıklattık kırmızı bültenli osmanıoda kürtçe konuşturun imamoğlunu aleyhinden attırdık ama bu millet yaramaz dersin gayrı
  • Mahmut amca - 24.06.2019
    Devlet Bahçeli siyasi hayatı içerisinde hangi parti ile ortaklık yaptıysa o partiyi yok etmiştir. Bu yok olma süreci Akp ile devam etmektedir. Akp acil demokratik sisteme geri dönüp Mhp\'den kurtulmalıdır.
YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem