Tesettür Elbise Konhaber Reklam

Tesettür Elbise

konhaber.com
22.07.2019 15:11

Tesettürlü kadınlar özel günlerde ya da günlük yaşamda tesettür elbise modelleri kullanmak istiyor. Ancak modeller o kadar kısır ki, bu sebeple adeta bir döngü yaşanıyor. Cloche marka hazırlamış olduğu tesettür elbise kreasyonu ile ezberleri bozuyor. Her tarzdan ve yaştan kadına hitap eden bu modeller ile klasik ya da spor şıklığı yakalamak mümkündür.
Davet, düğün, toplantı gibi çeşitli organizasyonlarda kullanabileceğiniz klasik modeller kaliteli kumaşlardan üretilmiştir. Farklı detaylar ile bu elbiselere hareket kazandırılmıştır. Ayrıca elbiselere eklenen şifon detayları da dikkat çekmektedir.
Spor tarzdan hoşlanan kadınlara yönelik olarak ise eşofman ve sweatshirt şeklinde elbise modelleri üretilmiştir. Penye ve polyester kumaşlardan üretilen bu elbiseler günlük kullanım için de uygundur.

Tesettür Elbise Fiyatları
Tesettürlü kadınların giyim dolaplarında muhakkak olması gereken parçalar tesettür elbiselerdir. Giy çık tarzda elbiseler kısa sürede hazırlanmanıza yardımcı olmaktadır. Elbise fiyatları ise kullanılan kumaşa ve modele göre değişiklik göstermektedir. https://www.cloche.com.tr/tesettur-elbise-modelleri bağlantısı üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli sepetinize ekleyerek alışverişinize devam edebilirsiniz.
 

YORUM GÖNDER

İlgili Haberler

Masaüstü görünümüne geç

Anmeg Bilgi İşlem